Apartament w Gdyni

W związku z tym, że oboje z mężem dostaliśmy ofertę pracy w Gdyni, zdecydowaliśmy się przenieść jakiś czas temu do tego miasta. Bardzo szybko przyzwyczailiśmy się do tego miasta oraz odpowiadało nam to, jak blisko znajdowało się morze. Ja jeszcze w czasach liceum pływałam zawodowo, więc nawet teraz sporo czasu spędzam na basenach. 

Zaczęliśmy rozglądać się za mieszkaniem w Gdyni

apartamentowce gdyniaOfert dotyczących sprzedaży domów czy mieszkań jest bardzo dużo. Nas jednak interesowały apartamentowce Gdynia na szczęście była w trakcie kończenia nowych osiedli, dzięki czemu uważnie przeglądaliśmy wszelkie oferty. Chcieliśmy powiększyć rodzinę i nie wyobrażaliśmy sobie, aby gnieździć się w ciasnym mieszkanku. Zwłaszcza, że mogliśmy sobie pozwolić na kupno apartamentu. Interesowały nas pięciopokojowe mieszkanie, gdzie każdy będzie posiadał swój kąt dla siebie. Dodatkowym atutem było to, że na nowych osiedlach z apartamentowcami osiedla były strzeżone. Podobało mi się to, że apartamenty w Gdyni były sprzedawane w stanie surowym, czyli każdy właściciel mógł urządzić każde pomieszczenie według swojego pomysłu. Kolejną zaletą według mnie było to, że wokół apartamentowca niemalże wszędzie znajdowały się tereny z zielenią. Niedaleko znajdował się plac zabaw wraz z drewnianymi ławeczkami, stołami oraz huśtawkami. Ceny apartamentów są zależne od wielu czynników, chociażby od metrażu czy liczby pokoi, lokalizacji nowego apartamentowca oraz miasta, w którym planujemy kupić mieszkanie. 

Oczywiście istnieje ogromna liczba ofert zarówno dotyczące mieszkań, domów czy apartamentów. Myślę, że każdy zainteresowany znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zdecydowaliśmy się na apartament ze względu na nowe budownictwo oraz nowoczesne windy w razie gdybyśmy mieszkali na wyższym piętrze.