Chciałem wziąć samochód w leasing

 

Założyłem niedawno własną firmę kurierską. Mój biznes dopiero się rozkręcał i jeszcze nie miałem na nim jakoś bardzo dużych dochodów. Postanowiłem jednak cały czas się rozwijać. Zacząłem oferować swoje usługi także poza miastem, a to oznaczało, że muszę kupić więcej samochodów dla moich kurierów. Jednakże, na razie nie miałem na to odpowiedniej ilości gotówki.

Wybrałem opłacalny leasing samochodowy dla firmy

samochody dla firmy w leasingNie chciałem pakować się teraz w kredyt, dlatego pozostał mi tylko leasing samochodowy. Zresztą, z tego co się zdążyłem dowiedzieć, taka opcja jest bardzo opłacalna dla firm. Można w ten sposób choćby przetestować różne modele samochodów i wybrać dla siebie najbardziej korzystny. Udałem się do zaufanego salonu samochodowego i zapytałem o samochody dla firmy w leasing. Znajomy dealer samochodowy od razu pokazał mi kilka modeli, które aktualnie oferują w leasing. Przedstawił mi on także szczegółową ofertę, która muszę przyznać była dla mnie bardzo opłacalna, tym bardziej że planowałem wziąć w leasing aż trzy auta jednocześnie. Od razu podpisałem stosowną umowę i już wkrótce mogłem odebrać przygotowane dla mnie samochody. Muszę przyznać, że byłem z nich bardzo zadowolony. Jednakże, jeszcze ważniejsze było dla mnie to, że co miesięczna rata była dostosowana do moich możliwości finansowych. Rok leasingu bardzo szybko minął.

Po roku mogłem przedłużyć leasing lub zdecydować się na zakup tych samochodów. Ponieważ w tym czasie moja sytuacja finansowa znacznie się poprawiła mogłem zdecydować się na zakup. Dzięki temu, że wcześniej skorzystałem z leasingu na te samochody, teraz mogłem zakupić je po bardzo okazyjnej cenie. Byłem z tego bardzo zadowolony. Taki wynajem długoterminowy bardzo mi się opłacił. Jestem z tego zadowolony.