Ciesz się wspaniałymi i długimi rzęsami!

Niegdyś uzyskanie pięknego wyglądu było możliwe głownie za sprawą operacji plastycznych i skalpela. Dziś możemy upiększyć się chociażby u kosmetyczki wykonując serię zabiegów polegających na zaawansowanej pielęgnacji naszej cery, czy przedłużaniu rzęs.

Piękne i długie rzęsy

przedłużanie rzęs ŁódźMoja przyjaciółka z która znam się od piaskownicy już w czasach nastoletnich narzekała na krótkie i brzydkie rzęsy. Starała się je jakoś zatuszować najróżniejszymi maskarami, czy sztucznymi rzęsami, jednak efekt nigdy jej nie zadowalał ponieważ zależało jej na tym, aby nie musieć malować rzęs i aby były naturalnie piękne i długie. Wiele razy słuchałam jej narzekania w tej kwestii i chociaż byłam bezsilna starałam się zawsze pocieszać moją przyjaciółkę. Pewnego dnia zadzwoniła z pytaniem, czy może mnie odwiedzić. Już podczas rozmowy telefonicznej wyczułam w jej głosie niesłychane podekscytowanie. Kiedy otworzyłam jej drzwi wparowała do mojego mieszkania z głośnym „TADA” trzepocząc… przepięknymi i długimi rzęsami. Byłam niesamowicie zdziwiona tym, co właśnie zobaczyłam. Moja przyjaciółka miała prześliczne, gęste, a jednocześnie wyglądające na całkowicie naturalne rzęsy. Żadnego paska zdradzającego, że są doklejane, żadnego nowoczesnego tuszu… nic! Powiedziała mi, że zdecydowała się na przedłużanie rzęs Łódź ma wiele znakomitych kosmetyczek, ale nie sądziłam, że można uzyskać aż tak spektakularne efekty. Usiadłyśmy przy kawie, a przyjaciółka zaczęła opowiadać mi o zabiegu, jednak cała moja uwaga była skupiona na jej nowych prześlicznych rzęsach. Moja przyjaciółka ma przepiękne duże oczy co w połączeniu z długimi rzęsami, jak u sarny, dawało naprawdę piorunujący efekt i nadawało jej twarzy dziewczęcego, wręcz lalkowego wyglądu.

Efekt, jaki zobaczyłam u przyjaciółki spodobał mi się tak bardzo, iż sama zdecydowałam się na taki zabieg. Pomimo, że moje naturalne rzęsy są bardzo długie, to chciałam je po prostu zagęścić. Takie przedłużanie rzęs sprawia również, że nasze rzęsy są ciemniejsze, dzięki czemu nie musimy ich dodatkowo malować dodatkowymi maskarami, które, jak wiadomo, opornie się zmywają.