Dekoracyjne lampiony ogrodowe

Po przeprowadzce do nowego domu postanowiliśmy razem z mężem zorganizować parapetówkę. Jednak nie miała to być zwykła impreza w nowym domu. Ponieważ pogoda jest naprawdę ładna, a słońce świeci jeszcze wieczorem, postanowiliśmy zrobić naszą parapetówkę na zewnątrz. Myślę, że to bardzo dobry pomysł, dzięki temu klimat będzie magiczny.

Klimatyczne lampiony w ogrodzie

lampiony ogrodoweWprowadziliśmy się do nowego lokum dopiero niedawno, więc nie mieliśmy jeszcze wszystkich mebli. Tym bardziej brakowało nam jeszcze dekoracji i dodatków. Na szczęście poprzedni lokatorzy zostawili po sobie ławki ogrodowe i stół, musieliśmy dokupić jedynie kilka krzeseł. Aby ten wieczór był jak najbardziej klimatyczny postanowiliśmy udekorować nasz taras lampionami. Obecnie lampiony ogrodowe są od pewnego bardzo modne jako element wystroju polskich ogrodów, tarasów oraz werand. Tego typu dekoracje są nie tylko bardzo ozdobne, nadają niepowtarzalnego uroku, ale także są bardzo praktyczne. Dzięki nim nasz taras będzie dobrze oświetlony. Po wybraniu lampionów, które najbardziej przypadły mi do gustu pomyślałam, że wyglądają jak z bajki, dzięki nim atmosfera będzie ciepła i rodzinna. Na pewno dzięki temu klimatowi nasi goście zapamiętają naszą imprezę na naprawdę długo. Oprócz lampionów kupiłam także nowy obrus na stół, świeczniki oraz świece. Pomyślałam, że dobrym pomysłem, który będzie idealnie pasował do całości będzie zakup kwiatów.

Chyba zdecyduje się na wrzosy, ponieważ będę mogła je zachować na dłużej. Kiedy dekoracje były już gotowe, teraz tylko pozostaje wymyślić menu. Chciałam poczęstować moich gości zarówno obfitą kolacją, jak i słodkimi przekąskami, mam w planach upieczenie ciasta oraz ciasteczek. Jeśli mam być szczera to już nie mogę się doczekać tej imprezy.