Dobrej jakości wózki dla dzieci

W każdej wyprawce niemowlęcej musi się znaleźć wiele artykułów dla dzieci. Przede wszystkim ubrania, środki do pielęgnacji codziennej, łóżeczko z pościelą oraz wózek. W pierwszych miesiącach wystarczy wózek głęboki, natomiast po około pierwszym szóstym miesiącu życia przyda się z pewnością wózek typu spacerówka.

Lekki wózki dla dzieci

solidne wózki dziecięce spacerowe tanieOczywiście solidne wózki dziecięce spacerowe tanie dostępne są w wielu sklepach z artykułami dla dzieci. Zdecydowanie w sprzedaży internetowej bardzo często mam atrakcyjne ceny także jeśli chodzi o wózki spacerówki lub głębokie. Rodzice kupując wózek spacerowy przede wszystkim kierują się jego wagą. Dzieci w wieku około 1-2 lat są już dosyć ciężkie dlatego wózek musi być w miarę lekki.  Na szczęście w sprzedaży są już wózki, które nie ważą nawet 10 kg. Ponadto cena odgrywa także znaczącą rolę. Każdy wózek spacerowy musi mieć dosyć obszerną Budkę dzięki czemu dziecko jest osłonięte od nadmiernego wiatru. Ponad to w sklepach znajdziemy wózki z kołami pompowanymi lub nie. Takie wykonane z pianki Eva są zdecydowanie lżejsze. Niektóre mają także śpiwór przeznaczone na Mrozy więc idealnie nadaje się na zimę. W sklepach znajdziemy zdecydowanie wózki typowo dziewczynko np. w kolorze różowym lub fioletowym. Oczywiście neutralne wózki czarne, szare bądź granatowe pasują zarówno dla chłopców jaki dla dziewczynek.

Wózek bardzo często jest zbawieniem dla rodziców. Szczególnie dziecko, które robi się coraz cięższe ciężko nam jest nosić. Na szczęście w sklepach z artykułami dla dzieci dostępne są wózki w różnych przedziałach cenowych. Za wózek typu spacerówka zapłacimy od 300 do nawet 3000 złotych. Wszystko zależy od zasobności i możliwości finansowych rodziców. Wózek typu spacerówka posłuży dziecku nawet 2-3 lata zatem warto kupić lepszej jakości.