Dostawcze pojazdy na wynajem

Category: Motoryzacja

Mój pracodawca powiedział, że nie zamierza już kupować kolejnych samochodów dostawczych. Zgodnie stwierdziliśmy, że nasz pojazd dostawczy, który zepsuł sie ostatnio był ostatnimi, który kupiliśmy. Wiele problemów związanych z konserwacją oraz formalności na przykład przy rejestracji pojazdu zniechęciły nas skutecznie.

Ceny za wynajem auta

rent a car warsawSzukaliśmy jednak opcji, która jest znacznie wygodniejsza i wpadliśmy na ofertę jednej ze znanych wypożyczalni samochodów, która wynajmuje pojazdy i jedyne, o co się musimy martwić to paliwo. Analizując wszystkie koszty stwierdziliśmy, że takie rozwiązanie będzie najlepsze do ograniczenia wydatków na samochody do minimum. Szef zaszalał i postanowiliśmy wynająć od razu dwa samochody, dzięki czemu zarówno ja, jak i pozostali pracownicy będą mogli z nich korzystać do codziennej realizacji zamówień od klientów. Wypożyczalnia samochodów dostawczych zaoferowała nam bardzo atrakcyjne warunki głównie z tego względu, że chcieliśmy wynająć samochód z płatnością na rok z góry. Rent a car warsaw to pod tym względem bardzo elastyczna opcja. Dzięki temu zaoszczędziliśmy jeszcze więcej pieniędzy i utwierdziliśmy się w przekonaniu, że wypożyczalnia samochodów będzie stałym punktem, który będziemy odwiedzać w miarę zapotrzebowania na pojazdy. Jeździmy już wynajętym dostawczakiem przez kilka miesięcy i nadal nic się z nim nie dzieje. Jedyne koszty, jakie ponosimy, to właśnie benzyna oraz raz na jakiś czas wydamy trochę pieniędzy na środki czystości do samochodu, co by go utrzymać w bardzo dobrej kondycji od środka.

Często też myjemy samochód, aby jak przyjdzie czas na jego oddanie nie martwić się, że użytkowa liśmy go w niewłaściwy sposób. Pracownik wypożyczalni też często sam z siebie do nas dzwoni i pyta, czy czegoś nam nie potrzeba. Naprawdę czujemy, że wypożyczalnia samochodów dostawczych dba o swoich klientów i o wszystkie pojazdy.