Dostawcze pojazdy na wynajem

Mój pracodawca powiedział, że nie zamierza już kupować kolejnych samochodów dostawczych. Zgodnie stwierdziliśmy, że nasz pojazd dostawczy, który zepsuł sie ostatnio był ostatnimi, który kupiliśmy. Wiele problemów związanych z konserwacją oraz formalności na przykład przy rejestracji pojazdu zniechęciły nas skutecznie.

Ceny za wynajem auta

rent a car warsawSzukaliśmy jednak opcji, która jest znacznie wygodniejsza i wpadliśmy na ofertę jednej ze znanych wypożyczalni samochodów, która wynajmuje pojazdy i jedyne, o co się musimy martwić to paliwo. Analizując wszystkie koszty stwierdziliśmy, że takie rozwiązanie będzie najlepsze do ograniczenia wydatków na samochody do minimum. Szef zaszalał i postanowiliśmy wynająć od razu dwa samochody, dzięki czemu zarówno ja, jak i pozostali pracownicy będą mogli z nich korzystać do codziennej realizacji zamówień od klientów. Wypożyczalnia samochodów dostawczych zaoferowała nam bardzo atrakcyjne warunki głównie z tego względu, że chcieliśmy wynająć samochód z płatnością na rok z góry. Rent a car warsaw to pod tym względem bardzo elastyczna opcja. Dzięki temu zaoszczędziliśmy jeszcze więcej pieniędzy i utwierdziliśmy się w przekonaniu, że wypożyczalnia samochodów będzie stałym punktem, który będziemy odwiedzać w miarę zapotrzebowania na pojazdy. Jeździmy już wynajętym dostawczakiem przez kilka miesięcy i nadal nic się z nim nie dzieje. Jedyne koszty, jakie ponosimy, to właśnie benzyna oraz raz na jakiś czas wydamy trochę pieniędzy na środki czystości do samochodu, co by go utrzymać w bardzo dobrej kondycji od środka.

Często też myjemy samochód, aby jak przyjdzie czas na jego oddanie nie martwić się, że użytkowa liśmy go w niewłaściwy sposób. Pracownik wypożyczalni też często sam z siebie do nas dzwoni i pyta, czy czegoś nam nie potrzeba. Naprawdę czujemy, że wypożyczalnia samochodów dostawczych dba o swoich klientów i o wszystkie pojazdy.