fotobudka na wesele

Fotobudka i inne atrakcje na weselu

Zdecydowanie bardzo ważny, jeśli nie najważniejszy dzień w życiu wielu osób to ślub. Wiąże się to z rozbudowaną i wcale nie łatwa organizacją, zarówno ślubu jak i wesela. Przygotowania rozpoczynamy już na kilka miesięcy przed wyznaczoną datą. Zależy nam na tym, żeby wszystko było dopilnowane w stu procentach.

Fotograf na wesele i jego znaczenie

fotografia ślubna w plenerzePodstawowymi rzeczami o jakie musimy zadbać, kiedy przygotowujemy się do ślubu to oczywiście kościół i sala bankietowa. Musimy w taki sam sposób traktować ważność ceremonii zaślubin i wesela. Razem stanowią całkiem zgraną całość. O czym musimy pamiętać, gdy rozpoczynamy przygotowania do tego ważnego dnia? Standardowo każda para młoda, która rozpoczyna przygotowania do ślubu bierze pod uwagę:

  • salę bankietową/restaurację
  • fotografa
  • kamerzystę
  • zespół muzyczny
  • barmana
  • catering

Każdy z tych elementów przybiera odmienne znaczenie, ponieważ nie każdy ma takie same potrzeby i wyobrażenie o tym dniu. Z całą pewnością do bardzo ważnych elementów o które należy zadbać to znalezienie fajnego miejsca na zorganizowanie wesela. Musi być dostosowane swoją wielkością do planowanej liczby gości, a przede wszystkim musi odpowiadać nam estetycznie. W drugiej kolejności jeśli chodzi o wesele pary młode wybierają zespół muzyczny. To właśnie na tym, żeby goście dobrze się bawili i wspominali ten dzień przez długi czas, zależy nam najbardziej. O dobrą zabawę zdecydowanie zadba grupa muzyków, którzy dostosują swój repertuar pod charakter imprezy i pod jej gości.O czym jeszcze myśli para młoda planująca wesele? Oczywiście o wynajęciu fotografa. Ze względu na to, że dzień ten jest niezwykle ważny każdemu zależy, żeby mieć jak najwięcej z nim związanych pamiątek. Zdjęcia pozwolą zachować sporo wspomnień na długi czas, jeszcze po tym, jak wesele dobiegnie końca. Razem z fotografem często młodzi decydują się na kamerzystę. Fotografia ślubna bowiem czasami nie wystarcza. Całkiem fajnym rozwiązaniem wydaje się być nagranie całej ceremonii i przebiegu imprezy na płytę. Dodatkowo dbając również o komfort gości decydujemy się na wynajęcie firmy cateringowej, która swoim jedzeniem trafi w gusta wszystkich gości.

Dj na wesele jako dobra alternatywa dla zespołu

dj na weseleCo raz mniej modne i przede wszystkim nieopłacalne jest dzisiaj organizowanie dużych wesel na ponad sto osób. Częściej para młoda wybiera kameralne ceremonie wśród najbliższej rodziny i znajomych. Wtedy oczywiście przygotowania nie zajmą aż tak wiele czasu, jednak o te podstawowe rzeczy i tak musimy zadbać. Na pewno decydujemy się na wynajęcie mniejszej sali, albo jedynie małej sali w restauracji. Oczywiście nie chcemy zabierać naszym gościom możliwości do zabawy i tańczenia. Dlatego właśnie okazuje się, że całkiem ciekawym i trafionym pomysłem będzie zastąpienie zespołu muzycznego, wynajętym DJ. W Gdańsku i innych dużych miastach jest ich bardzo wielu i mamy z czego wybierać. Zapewni on naszym gościom odpowiedni podkład muzyczny i zdecydowanie zabawa może być udana.

Fotobudka jako nietypowy element na weselu

fotobudka do robienia zdjęćNiektórzy zaręczeni, decydują się jednak na dość nietypowe rozwiązania na swoje wesela. Co raz większą popularnością cieszą się wynajmowane na dzień wesela fotobudki, zwłaszcza w Krakowie i innych dużych miastach.. Jest to zdecydowanie również element, który zadba o dobrą zabawę gości. Fotobudka umożliwi również zrobienie fajnych zdjęć ze znajomymi czy rodzinom. Zdjęcia te mogą być również wykorzystane w albumie ślubnym, ale oczywiście każdy gość może zabrać je ze sobą. Odpowiednie zestawienie zdjęć może być również ciekawym pomysłem na teledysk z wesela. Skąd bierze się ich wzrastająca każdego dnia popularność?? Z całą pewnością z chęci bycia wyjątkowym. Para młoda organizuje wszystko w taki sposób, aby ludzie wspominali ten dzień jako niezwykły i niepowtarzalny. Ich pomysły maja być odebrane jako oryginalne i jednocześnie sprawiające wiele radości. To wszystko daje im zdecydowanie wynajęcie na swoje wesele fotobudki.


Informacje związane z tematem artykułu dostępne są na:


Podsumowanie tematu

Jeśli chodzi o element dodatkowy jaki może być związany z konsumpcją to zdecydowanie co raz popularniejszy barman. Dba on o zapewnieni gościom pysznych drinków. Dość widowiskowym dodatkiem jest również fontanna z czekolady, również wybierana często przez pary młode.