Gdzie kupić dobry ekspres

Pracując w gastronomii na co dzień byłem odpowiedzialny za parzenie kawy. Pewnie wielu z was nie wie, ale kaw jest naprawdę wiele rodzajów, dlatego musiałem potrafić obsługiwać profesjonalne ekspresy gastronomiczne, który były na stanie naszej firmy. Nasza knajpa była położona w centrum miasta, dlatego możecie sobie wyobrazić rosnącą liczbę klientów ciągu dnia.

Ekspresy do lokali

profesjonalne ekspresy gastronomiczne

Nasilał się ruch zwłaszcza w weekendy oraz w okresach cieplejszych, dlatego liczyłem na mój ekspres gastronomiczny, który był bardzo mocno wykorzystywany podczas takich dni. Profesjonalne ekspresy gastronomiczne stanowią bardzo dobrą inwestycję dla każdej firmy gastronomicznej czyli takiej, która albo prowadzi własny punkt tylko i wyłącznie z kawą, albo kawa jest dodatkiem do oferowanych dań. Profesjonalne ekspresy gastronomiczne z tego, co się dowiedziałem mój szef kupił przez internet, gdyż wychodziła taka opcja najtaniej z możliwych. Jak tylko szef przyszedł do mnie i zaczął mi tłumaczyć wszystkie opcje oraz możliwości, jakie mam korzystając z takiego ekspresu byłem pod wrażeniem. Nasi klienci byli bardzo zadowoleni z tego, że potrafię zrobić praktycznie każdą kawę, którą sobie tylko zażyczyli. Nawet taką, której nie było w naszym menu. Ekspres, który wykorzystywałem był na tyle profesjonalny, że mogę robić kilka kaw jednocześnie, co na pewno sprawiało, że kolejki były o wiele mniejsze w naszym lokalu usługowym.

Szef mój wiedział również, że jeśli cokolwiek przydarzy się w ciągu dwóch lat od kupna ekspresu, będzie mógł liczyć na darmową naprawę w ramach posiadanej gwarancji. Urządzenia takie nie były tanie, dlatego też warto zabezpieczyć się dodatkowo i wykupić osobną gwarancję, która znacznie wydłuży termin możliwych napraw wykonywanych przez producenta.