Haibike producent najlepszych rowerów elektrycznych

Posiadanie roweru elektrycznego nie jest dzisiaj czymś wyjątkowym. Ich oferta jest niezwykle szeroka i jeżeli szukamy tego optymalnego dla nas, warto przyjrzeć się tym, których napęd jest naprawdę mocny. A takich rowerów wcale nie jest tak dużo.

Najlepszy rower elektryczny – Allmtn

haibike allmtnRowery elektryczne mają różne przeznaczenie. Jednak najczęściej są rowerami górskimi z inklinacją do jazdy po mieście. W opisywanym modelu mamy do czynienia z aluminiowa, hydroformowaną ramą. Zapewnia ona optymalną, sportową pozycję, która pozwala się komfortowo wyprostować. Haibike Allmtn jest przeznaczony dla mężczyzn i dopasowany do agresywnej, terenowej jazdy. Wspomaganie elektryczne jest dostępne do prędkości dwudziestu pięciu kilometrów na godzinę, co jest szczególnie funkcjonalne przy pokonywaniu stromych, terenowych wzniesień. Allmtn jest wyposażony w podświetlany wyświetlacz, dzięki któremu możemy na bieżąco kontrolować swoją prędkość oraz sprawdzać inne parametry jazdy. Haibike to również aluminiowe, hydrauliczne hamulce tarczowe, które gwarantują maksymalne bezpieczeństwo, niezależnie od warunków panujących na drodze. Z tym jednośladem żadna górska trasa nie będzie dla nas przeszkodą. Należy też wspomnieć o silniku firmy Yamaha, który gwarantuje możliwość przejechania osiemdziesięciu kilometrów, bez ładowania. To naprawdę spora odległość, szczególnie, że wspomaganie elektryczne może być oszczędzane poprzez wyłączenie w dowolnym momencie. Koszt roweru to około piętnastu tysięcy złotych, co nie jest zawrotna sumą, biorąc pod uwagę jego jakość.

Warto sprawić sobie rower elektryczny, gdyż jest to niezwykle funkcjonalny pojazd. Jazda na Allmtn to ciekawe doznanie, jakiego nie zapewni nam żaden inny jednoślad. Wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko jakością, ale również ceną.