Hotelowe dozowniki do mydła

Ostatnio spędziłam miły weekend z przyjaciółkami na Mazurach. Znalazłyśmy naprawdę świetny hotel, który akurat miał promocje na cenę noclegu. Długo się nie zastanawiałyśmy i szybko zrobiłyśmy rezerwację. Była to świetna decyzja bo bawiłam się super. Mazury są cudownym miejscem, w którym zaznanie chwili spokoju jest niesamowicie łatwe.

Dozowniki do mydła mnie zachwyciły

eleganckie dozowniki do mydłaNasz pokój hotelowy był piękny, w szczególności łazienka. Byłą bardzo duża – w środku była wielka wanna i dwie umywalki. W pomieszczeniu znajdowały się piękne dodatki. Szczególnie spodobały mi się wytworne dozowniki do mydła i lustra. Te eleganckie dozowniki do mydła w hotelu spodobały mi się tak bardzo, że strasznie zależało mi na tym by mieć takie same u siebie w domu. Było mi głupio ale poszłam do recepcji zapytać się o to gdzie zostały zakupione akcesoria łazienkowe jakie były w moim pokoju hotelowym. Nie byłam pewna czy obsługa recepcji w ogóle będzie wiedziała ale miałam dużo szczęścia i pani z recepcji podała mi producenta akcesoriów z łazienki i nawet dokładny model tych pięknych eleganckich dozowników do mydła. Bardzo szybko znalazłam odpowiedni sklep internetowy sprzedający takie cuda i zamówiłam taki sam dozownik jak był w moim pokoju. Właściwie przy okazji tego zamówienia odkryłam bardzo ciekawy sklep internetowy i producenta akcesoriów do domu, nie tylko tych do łazienki.

Z kupionego dozownika do mydła jestem naprawdę zadowolona. Stanowi on najładniejszy element dekoracyjny w mojej łazience. Stałam się tez wierną klientką sklepu internetowego, który znalazłam. Nie minęło dużo czasu od pierwszego zamówienia zanim złożyłam drugie zamówienie w tym samym sklepie internetowym. Tym razem kupiłam piękny, puchaty dywan do salonu, nowe ozdobne poszewki na poduszki oraz zestaw filiżanek.