Ile kosztuje ozonowanie?

Mimo tego, że sprzątamy, czyścimy, odkurzamy i myjemy, nasze domy i mieszkania nie są higienicznie czyste. Dlaczego? Ponieważ największe zagrożenie jest niewidoczne dla naszych oczu, gdyż stanowią go wszelkie mikroorganizmy i mikrozanieczyszczenia.

Kto w Krakowie zajmuje się ozonowaniem mieszkań?

ozonowanie mieszkania krakówJak czysto, byśmy nie mieli w domu, tak trzeba wziąć pod uwagę, że mikroorganizmy kryją się wszędzie, a w każdym z pomieszczeń są różne ich rodzaje. Dlatego też trzeba dobrać metodę dezynfekcyjną, która jest uniwersalna, a jednocześnie można ją stosować na skalę komercyjną. Jedną z nich jest ozonowanie, czyli zabieg z wykorzystaniem obecnego w wysokich warstwach chmur, gazu o właściwościach aseptycznych, odkażających i biobójczych. Jest to metoda w stu procentach bezpieczna i nie wymaga wynoszenia z pomieszczeń mebli, elektroniki, dzieł sztuki, etc. Natomiast konieczne jest opuszczenie mieszkania na czas trwania zabiegu, który trwa najczęściej do 60 minut. Po jego zakończeniu wystarczy jedynie wietrzyć pomieszczenia przez 20 minut, by ozon rozpadł się do postaci tlenu i stracił swoje utleniające właściwości. Jeżeli zainteresowało nas ozonowanie mieszkania Kraków jest miastem, gdzie znajdziemy fachową pomoc. Albowiem w naszym mieście działają zarówno firmy dezynfekcyjne oferujące pełny wybór metod dezynfekcyjnych, jak również te, które parają się wyłącznie ozonowaniem. Nie sposób wyróżnić, które z nich działają sprawniej, ale tańsze usługi mają zazwyczaj te drugie.

Ozonowanie jest metodą skuteczną i bezpieczną. Eliminuje wirusy, bakterie, grzyby, wolne rodniki, alergeny, a także cząsteczki smogu i innych zanieczyszczeń. To zabieg, który trwa niedługo, a jego efekt może utrzymywać się od trzech do nawet sześciu tygodni – w zależności od pory roku.