Ile kosztuje susz konopny?

W sklepach konopnych online mamy naprawdę wielki wybór, idący w dziesiątki, medycznych odmian marihuany. Z jednej strony to bardzo dobrze, ale z drugiej niekoniecznie, albowiem osoby dopiero zaczynające przygodę z jej przyjmowaniem mają nie lada problem.

Gdzie kupić legalną marihuanę?

legalny susz konopnyCiężko powiedzieć, jaki gatunek konopi jest dobry na pierwszy raz, ale na pewno można określić, jaki nim jest. Bowiem gatunki o bardzo niskiej zawartości kannabidiolu wykazują minimum właściwości leczniczych i uspokajających. Dlatego też lepiej odpuścić sobie susz, który zawiera od 1-3% CBD. Leczniczej marihuany nie pali się bowiem rekreacyjnie, a po to, by osiągnąć określony efekt, czyli albo się wyleczyć z danych schorzeń lub dolegliwości, albo zawczasu im zapobiegać. Zatem jeśli chcemy dostarczać organizmowi CBD, lepiej zacząć od marihuany, która zawiera nie mniej niż 10% tej substancji czynnej. W legalny susz konopny najlepiej zaopatrzyć się w jednym z renomowanych sklepów internetowych, gdyż znajdziemy tam najbardziej rozsądne ceny. Zwłaszcza, jeżeli zdecydujemy się na większe zakupy, bowiem im więcej suszu nabędziemy, tym mniej za niego zapłacimy, a ta reguła obowiązuje w większości sklepów online, już od 5 gramów. Koszt zakupu takiej ilości, przy założeniu, że kupujemy marihuanę z 10-procentową zawartością CBD, to około 140-150 złotych. Czyli cena jednego grama takiego suszu wyniesie +/- 29-30 złotych. Natomiast, gdy zdecydujemy się na zakup 10 gramów, zapłacimy zaledwie 250-260 złotych.

Jak widać, zakup większej ilości kalkuluje się znacznie bardziej, zwłaszcza, jeżeli ma się zamiar stosować marihuanę przez długi czas. Bowiem 10 gramów to ilość, jaka może równie dobrze posłużyć komuś kilka, jak i kilkadziesiąt dni, wszystko zależy przecież od indywidualnych potrzeb.