Jak nauczyć się uwodzić

Wiele mężczyzn jest pewnych siebie i uwodzenie dla nich nie jest trudne. Jednak dla nieśmiałego mężczyzny poderwanie kobiety, która mu się podoba może być nie lada wyzwaniem. Warto zatem zastanowić się nad tym, co kobietom się podoba, a co zdecydowanie nie przypadnie im do gustu. Przede wszystkim trzeba nauczyć się słuchać kobiet i wyciągać wnioski dotyczące tego, co mówią. 

Zapisanie się do szkoły uwodzenia

szkoła uwodzeniaIstnieją różne poradniki i profesjonalne kursy, które podpowiadają jak skutecznie podrywać kobiety. Szkoła uwodzenia w wielu sytuacjach okazuje się bardzo pomocna. Warto poznać metody, które będą pomocne przy poznawaniu kobiet i nawiązywaniu z nimi relacji. Być może kobieta, którą uda nam się poderwać okaże się wyjątkowa i stworzymy z nią długi i udany związek. Bardzo ważne w kwestii uwodzenia jest to, jak mężczyzna wygląda. Nie chodzi tylko o to, czy jest przystojny. Bardzo ważna jest postawa ciała i mowa ciała. Pamiętajmy zatem, aby się nie garbić. Mężczyzna powinien być wyprostowany, pewny siebie, spokojny i rozmowny. Kobiety nie lubią zazwyczaj godzinami milczeć. Niezręczne są też sytuacje, gdy brakuje tematów do rozmowy. Uwodzenie to zatem między innymi sztuka prowadzenie rozmowy na różne tematy, bez niezręcznych momentów ciszy. Trzeba jednak nauczyć się nie tylko mówić ciekawie, ale także uważnie słuchać. Uwodzenie to również drobne gesty – jak uśmiech, zalotne spojrzenie, drobne podarunki. Kobiety lubią dostawać kwiaty i warto mieć to na uwadze. 

Uwodzenie nie powinno być natrętne. Jest to niedopuszczalne. Należy postawić na subtelność, drobne gesty, piękne słowa i drobne upominki. Jeśli zależy nam na tym, by kobieta traktowała nas na poważnie, my również musimy się zachowywać adekwatnie do sytuacji. Kobiecie trzeba na każdym kroku okazywać szacunek, zainteresowanie, sympatię.