Przewóz osób do Holandii

Jak zareklamować usługi przesyłu paczek do Anglii?

Nie brakuje chętnych na skorzystanie z usług kurierskich za granicę. Głównym kierunkiem jest Wielka Brytania, gdzie znajduje się liczna grupa Polaków. Wiele osób nie wie jednak o firmach, które znajdują się nawet w ich bliskim sąsiedztwie. Jak promować tego typu przedsiębiorstwa?

Sposoby, by zareklamować paczki do Anglii

paczki do angliWysyłanie paczek zagranicę jest bardzo popularne wśród rodzin osób, które wyemigrowały z kraju w celach zarobkowych i innych. Mogą w ten sposób dostarczyć im leki, ubrania, książki, konfitury i wiele innych potrzebnych rzeczy. Mimo wszystko wiele osób (zwłaszcza starszych) się na nie nie decyduje, twierdząc, że jest to usługa niepewna i kosztowna. Rzeczywiście jest droższa niż na terenie kraju, jednak jest to uzasadnione. Im mniejsza i lżejsze są paczki do Anglii, tym niższa jest jej cena. Jeszcze drożej wynosi transport paczek na trasie Anglia – Polska. Chcąc więc uświadomić grupę odbiorców i przedstawić im szczegółową ofertę należy odpowiednio się zareklamować. Dzięki temu klienci zorientują się, że zyskali zaufanego partnera, który zapewni im bezpieczny i korzystny transport paczek. Tutaj mamy bardzo dużo możliwości:

  • reklama w Internecie,
  • gadżety reklamowe,
  • foldery i katalogi,
  • ulotki,
  • tablice reklamowe i bannery,
  • szyldy i wiele innych.

Z pewnością w dotarciu do siedziby firmy pomogą szyldy reklamowe, powinny przyciągać wzrok i jednocześnie nie być zbyt nachalne. Z pewnością przydadzą się także wizytówki i gadżety reklamowe. Prawdopodobnie nie warto jednak wydawać funduszy na ulotki. Jest to reklama, która zazwyczaj trafia do przypadkowych osób, a nie do grupy docelowej, przez co jest mało skuteczna. Oprócz wyżej wymienionych, są jeszcze inne metody promocji, które dużo bardziej mogą się sprawdzić podczas transportu paczek.

Czy oklejanie samochodów to dobry pomysł na promocję?

oklejanie samochodówW centrach miast coraz częściej można spotkać pojazdy reklamujące rozmaite usługi. To popularny sposób na ogólnodostępną reklamę. Jest widoczna zarówno dla pojazdów i pieszych, co jest dużym walorem. Firmy świadczące oklejanie samochodów najczęściej zajmują się zarówno projektem, drukiem, jak i umieszczaniem reklamy na aucie. Takie rozwiązanie daje nieograniczone korzyści, pod względem tego co ma się znaleźć na pojeździe. Dodatkowo nie generuje dużych kosztów, ponieważ płacimy za jednorazowe oklejenie, którego trwałość określana jest na ok. 5-9 lat. Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem jest specjalna folia One Way Vision, nie utrudniająca widoczności od środka. Umieszcza się ją na szybach samochodu. Taka reklama sprawdza się zarówno na pojazdach firmowych, jak i prywatnych osobowych.

Ubierz pracowników w koszulki firmowe

koszulki firmowePracownicy są wizytówką firmy – trudno temu zaprzeczyć. By zapewnić sobie pozytywny wizerunek i rozpoznawalność, warto zapewnić swojej ekipie koszulki firmowe. Można je opatrzyć logotypem, napisem z imieniem lub nazwą firmy czy grafiką. Do wyboru są zarówno klasyczne t-shirty, bluzki d długim rękawem, bezrękawniki czy koszulki polo. Jeśli wymaga tego charakter wykonywanej pracy można zdecydować się na cały uniform. Ten wymagany jest w wielu zawodach – powinien być przede wszystkim praktyczny i wygodny, ale też estetyczny. Bardzo często spotykany jest wśród kurierów, którzy w ten sposób określają przynależność do danej firmy. Odzież firmowa z nadrukiem, którą będą nosić pracownicy jest sugestią, że dbasz o dobro i bezpieczeństwo swoich podopiecznych oraz ich dobry wizerunek. Doskonale zatem sprawdzi się wśród pracowników transportujących paczki.


Tekst został napisany z pomocą:


Podsumowanie

Istnieją bardziej i mniej konwencjonalne sposoby na reklamę. Trudno z góry przewidzieć, który akurat sprawdzi się w przypadku danej firmy. Wtedy warto skorzystać z uniwersalnych metod reklamy, takich jak te wymienione powyżej.