Już teraz usługi narzędziowe tylko w Słupsku

W naszej ofercie możesz znaleźć wiele usług, do których należą frezowanie, wykonanie pewnych otworów startowych , specjalizuje się w wykonaniu wykrojników tłoczniki i wiele wiele innych. Nasze lata doświadczeń robią swoje czyniąc nas światowym liderem na rynku ale i nie tylko,  bo w Słupsku przede wszystkim. 

Precyzja wykonania usług narzędziowych w Słupsku

usługi narzędziowe słupskOferuje wachlarz szerokich usług także w obróbce skrawaniem CNC ale i nie tylko bo obróbki elektroerozyjnej też, nie pozostawiamy bez zmian. Nasza bogata oferta usługi narzędziowe Słupsk to nie tylko wspomniana obróbka, ale i frezowanie, wykonywanie otworów startowych, znakowanie detali oraz zmiany w istniejących elementach przyrządów to także bogate skonstruowane wykrojników,  aby te mogły służyć latami. Wykonywanie stempli, matryc ale i gniazd. To wszystko w naszej ofercie. Cechuje nas solidne wykonanie ale i precyzja w działaniu. Nasze wykonawstwo ale i podnoszenie kwalifikacji aby czynić towary coraz to lepszymi. Nie można się oprzeć nawet najbardziej wyszukanego klienta. Klient to podstawa. A w związku z tym spełniamy mu wszystko czego zapragnie od frezowania, wykonania drobnych wycięć do wykonania gotowych wykrojników, giętaków i form. Możemy zaoferować wykonawstwo przeróżnych form od wtryskowych do odlewnicze  kończąc, ale i takich potrzebnych człowiekowi wyrobów wiertarskich, tokarskie, frezarskich do uchwytów specjalnych. Przygotowanie dokumentacji konstrukcyjnej. Wszystkie projekty wykonywane są przy pomocy oprogramowania CAD/CAM.

Wszystko dla naszego klienta w najlepszej cenie, ale i nie tylko bo i jakości również. Nasze maszyny są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Cechuje nas specjalna technologia. Park maszynowy tworzą maszyny na wysokim poziomie technologicznym. Posiadamy certyfikaty co czyni z nas sprawdzoną markę na rynku takich usług.