Kasetony dopasowane do sufitu

Nie każdy sufit jest idealnie gładki i idealnie równy. Tapety jedynie zmienią wygląd wizualnie, ale jeśli zależy nam na gruntownej poprawie wyglądu i struktury tego, co nad nami – warto przemyśleć montaż estetycznego i praktycznego kasetonu, który utrzyma się latami.

Funkcjonalne i eleganckie kasetony

kasetony gdyniaSolidna płyta sufitowa to nie tylko dekoracja pokoju. Często zdarza się, że ściana nie jest na tyle równa, by do renowacji wystarczyła sama tapeta lub boazeria. Najlepszym rozwiązaniem będzie montaż ergonomicznej warstwy, która ochroni nas przed kolejnymi pęknięciami, zabezpieczy sufit, ale także sprawi, że zyska on unikatowy i elegancki wygląd. Jeśli poszukiwane są trwałe i modne kasetony Gdynia będzie doskonałym miejscem, by zamówić je razem z montażem. Znajduje się tu wiele firm, które zagwarantują kompleksową usługę przygotowania, dowiezienia produktu, a także jego całkowitego montażu. Dobrze przytwierdzona płyta będzie chroniła nasz sufit latami, nadając pomieszczeniu wyjątkowy charakter. W Gdyni do wyboru jest wiele rodzajów deseni, kolorów, materiałów i tworzyw płyt. Większość z nich posiada unikalne dekoracje, które będą współgrały z dobraną tapetą danego pomieszczenia. Stworzy to spójny wygląd całego pokoju. Do najpopularniejszych kasetonów w trójmieście należą zakładkowe wykonane ze styropianu, a także powlekane grubą warstwą PCV, która ochroni sufit przed uszkodzeniami zarówno termicznymi, jak i mechanicznymi. W ten sposób zyskujemy pewność, że z góry nic nie odpadnie, a materiał będzie można czyścić również metodą na mokro.

Panele ścienne piankowe występują zarówno w stylu retro – imitacje antycznych projektów, a także w odsłonie nowoczesnej o nieregularnych wzorach i ciekawych fakturach, by każdy dopasował coś dla siebie. Wykonywane są też projekty na zamówienie wedle indywidualnych preferencji i nietypowych typów sufitów.