Księga dla gości weselnych

 

Młode pary chcą mieć coraz to ciekawsze pamiątki z własnego ślubu i wesela. Obecnie domy weselne konkurują pomiędzy sobą w kwestii różnych atrakcji i ciekawych pamiątek. Jedną z nich jest księga do której wpisują się goście, którzy byli na naszym weselu. warto jest o tym pomyśleć, gdyż to nietypowy i bardzo ciekawy sposób udokumentowania tego, kto uczestniczył razem z nami w dniu naszego ślubu.

Księga wpisów na weselu

księga wpisów gości weselnychKsięga wpisów to świetna atrakcja nie tylko dla gości, lecz przede wszystkim dla organizatorów wesela. Dzięki temu nawet po wielu latach można przypomnieć sobie kto był i jaki miał nastrój. Księga wpisów gości weselnych to produkt oferowany przez wiele domów weselnych. Nie jest to zwykła książka, mimo, że na początku tak wygląda. Jednak po weselu zabiera się ją ze wszystkimi wpisami i dorabia niektóre elementy, na przykład fotografie po bokach stron. Takie rzeczy robi fotograf. Księga z wpisami jest następnie zabezpieczana bardzo cienkim laminatem i oddawana parze młodej. Dzięki temu, że używa się laminatu księga może wytrzymać wiele lat i papier nie będzie się niszczył wraz z upływem czasu. Oprawę graficzną może zaplanować para młoda. Koszt takiego gadżetu zazwyczaj wlicza się w całościowe koszty wesela, dlatego nie jest on tak duży. Jeżeli chcemy, możemy kupić księgę wpisów już przed weselem, ale będzie ona bez oprawy graficznej.

Tego typu księga to świetna sprawa. Goście mają miejsce nie tylko na podpis, ale również na jakieś zdanie od siebie. Najczęściej są to życzenia weselne. Można wpisać się w trakcie imprezy, co sprawi, że nie będzie kolejek. Poza tym efekt będzie lepszy, jeśli część wpisów będzie z początku wesela, a część z godzin nocnych. Warto życzyć młodej parze aby później nie miała problemów z ich odczytaniem.