Kupiłem dobrą kartę od mojego znajomego

Często korzystam ze swojego tabletu. Jest to dla mnie znacznie wygodniejsze od używania telefonu w celu przeglądania internetu czy pisania czegoś dłuższego. Z racji tego, że jest to moje urządzenie główne zaraz obok komputera, postanowiłem zakupić do niego kartę pamięci.

Powiększenie pojemności tabletu

karta pamięci microsd 128gb do tabletuCzęsto przeglądam swoje zdjęcia, oglądam filmy oraz czytam książki na moim tablecie. Właśnie dlatego potrzebowałem karty o dosyć dużej pojemności, aby nie musieć za każdym razem czyścić pamięci, aby wgrać sobie coś nowego. Zainteresowała mnie karta pamięci microsd 128gb do tabletu, którą miał do sprzedania mój dobry znajomy. Właśnie czegoś takiego poszukiwałem i potrzebowałem. Skontaktowałem się z nim i zapytałem, czy mogę sprawdzić ją przed zakupem. Czy jest sprawna i czy przypadkiem nie jest ona za duża do mojego modelu. Zgodził się i na drugi dzień udałem się do jego mieszkania, wraz z moim tabletem, w celu przetestowania karty pamięci. Włożyłem ją do slotu kart micro SD i ponownie uruchomiłem tablet. Wszystko działało bez najmniejszych problemów. Tablet wskazywał, że została ona prawidłowo zainstalowana oraz wskazywał jej dużą pojemność. Zakupiłem ją i wróciłem do domu. Zgrałem na kartę wszystkie swoje pliki z pamięci tabletu, aby nie zaśmiecać jego pamięci oraz wgrałem kolejne pliki. Od tamtego momentu, tablet wraz z kartą bardzo dobrze współpracują i mogę cieszyć się używaniem tego sprzętu bez najmniejszych problemów. 

Jeżeli posiadacie tego typu urządzenie, warto zakupić sobie dodatkową kartę pamięci. Wraz z biegiem czasu zaczynamy zauważać, że podstawowa pamięć naszego urządzenia zaczyna nam nie wystarczać i jesteśmy zmuszeni ją powiększyć. Właśnie dlatego, wybór dobrej karty o dużej pojemności może mieć duże znaczenie.