Kuzynka chwali się nowymi implantami

Moja kuzynka jest ode mnie dużo starsza,ale mimo różnicy wieku świetnie się dogadujemy. Agnieszka bardzo dba o swój wygląd i wiele już zmieniła. Ciągle jednak narzeka na uśmiech, który jej się nie podoba, ponieważ jak twierdzi ma krzywe zęby.

Dowiedziałam się od kuzynki jak przebiega zakładanie implantów

implanty toruńPoradziłam Agnieszce, żeby udała się do jakiegoś dobrego dentysty, który na pewno będzie w stanie jej coś poradzić. Nie może nosić aparatu bo ma za słabe zęby. Przeczytała gdzieś, że najlepsze dla niej będą implanty toruń i się na to zdecydowała. Ja się boję dentysty i na pewno nie zdecydowałabym się na taki zabieg, ale wiem, że warto. Mam piękne i równe zęby to inaczej na to patrzę. Agnieszka przez dłuższy czas się u nas nie pojawiała, ale wiedziałam, że jak już nas odwiedzi to będzie miała piękne implanty toruń i z niecierpliwością na nią czekałam. W końcu się pojawiła. Od progu szeroko się uśmiechała i wszystkim chwaliła swoimi implantami. Przyznam, że wygląda teraz na prawdę świetnie. Taka zmiana była jej potrzebna i wiem, że te implanty toruń znacznie podwyższyły jej samoocenę. Opowiedziała mi bardzo dokładnie jak przebiegał cały zabieg i ile czasu to trwało. Dowiedziałam się praktycznie wszystkiego i cieszę się, że jednak Agnieszka się na to zdecydowała. O cenę nie pytałam, bo mnie ta kwestia nie interesowała. Sam zabieg był najbardziej interesujący, bo chciałam wiedzieć na czym to w ogóle polega. Moja mama chce się zapisać na taki zabieg i już nawet wybrała tego samego dentystę.

Teraz obie chwalą się w całej rodzinie pięknym uśmiechem. Cieszę się, bo widzę, że mama jest także o wiele szczęśliwsza. Agnieszka ją zainspirowała do działania co wszystkim wyszło na korzyść. Mama nawet zaczęła bardziej dbać o swój wygląd.