Matowe pomadki w płynie

Każdy, kto interesuje się makijażem z pewnością zauważył i zdaje sobie sprawę, że matowe wykończenie pomadek króluje na ustach kobiet. Firmy kosmetyczne w nowych kolekcjach, które wypuszczają co jakiś czas zawsze dołączają nowe kolory matowych pomadek. Najczęściej takich w płynie, ponieważ to pomadki w płynie są obecnie najbardziej popularne i komfortowe w noszeniu.

Pomadki w płynie są bardzo trwałe

matowa pomadka w płynieWiele czynników wpływa na to, ze pomadki w płynie są teraz tak bardzo popularne, szczególnie te matowe. Matowa pomadka w płynie ma bardzo dużo zalet. Przede wszystkim, większość pomadek w płynie jest bardzo trwała, w szczególności jeżeli są one zastygające i mają matowe wykończenie. Pomadki takie o wiele lepiej utrzymują się na ustach nawet jeżeli w czasie kiedy w czasie jej noszenia jemy posiłek. Oczywiście jeżeli zjemy coś, co jest bardzo tłuste to prawdopodobnie pomadka nie wytrzyma i zacznie się ścierać. Jednakże w wielu przypadkach wystarczy ponowne nałożenie pomadki w miejscach gdzie się starła i usta znów będą wyglądać pięknie. Bardzo ważne jest też to, że występują one w naprawdę pięknych kolorach. Od bardzo jasnych, naturalnie wyglądających na ustach kolorów, przez intensywne czerwienie i fiolety, aż po pomadki w kolorze czarnym czy nawet złotym. Pomadki w płynie nakłada się bardzo łatwo, bo w końcu mają one wodnistą konsystencję. Tradycyjne matowe pomadki często są zbyt „tępe” i ciężko je rozsmarować na ustach.

Popularność pomadek w płynie z pewnością nie przeminie. Są one niezwykłe komfortowe, zarówno jeżeli chodzi o ich nakładanie jak i noszenie na ustach. Wybierając pomadkę matową powinno zwracać się uwagę na to czy nie wysusza ona ust. Pomadki w płynie są bardzo trwałe i potrafią wytrzymać na ustach nawet sześć czy siedem godzin, o ile nie je się w trakcie tłustych rzeczy.