Meble do sypialni i przedpokoju

Sypialnia jest miejscem, gdzie wypoczywamy po ciężkim dniu pracy. Dlatego bardzo ważne jest, aby panowała w niej harmonia i porządek. Poza łóżkiem z wygodnym materacem, powinna się tam znaleźć pojemna szafa. Musi ona być na tyle duża, aby zmieściła wszystkie nasze osobiste rzeczy. Najlepiej jest wybrać szafę o stonowanej barwie, dopasowanej do koloru łózka i szafki nocnej.

Pojemna i efektowna szafa garderobiana z lustrem

szafy ubraniowe z lustremProducenci mebli sypialnianych proponują wiele wariantów szaf. Jednym z nich są szafy ubraniowe z lustrem. Poza wiadomą funkcjonalnością, meble te stanowią bardzo ciekawy element dekoracyjny, a umieszczone na nich lustro sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe. Pomieszczenie wszystkich ubrań, butów i bielizny nie jest łatwe, szczególnie dla pań domu. Dlatego warto jest pomyśleć o szafie trzydrzwiowej. Standardowa, duża szafa zawiera zazwyczaj dwie lub trzy przegrody. W jednych znajdują się półki i kosze na ubrania na co dzień oraz bieliznę, w drugich wieszaki na rzeczy wymagające dokładnego prasowania oraz kurtki i płaszcze. Zaletą szafy na ubrania jest fakt, że może być ona także wstawiona do przedpokoju i pełnić funkcję garderoby. Jest to bardzo wygodne, ponieważ tak jak w przypadku sypialni, można w niej przechowywać rzeczy, których nie będzie widać, co sprawi, że już z wejścia nasz dom będzie czysty i schludny. Jeśli lustra umieszczone są na wszystkich drzwiach nasz przedpokój będzie bardziej przestronny i jaśniejszy.

Szafy garderobiane z lustrami można kupić w każdym salonie meblowym od ręki lub zamówić interesujący nas model w wybranym wariancie kolorystycznym. Warto zrobić to wcześniej, ponieważ producent możne dla nas przygotowywać taki mebel nawet kilka tygodni. Najlepiej jest zapytać o czas realizacji sprzedawcę.