Najlepszy tornister dla mojej córeczki

Moja córka, Kalinka, bardzo szybko doprowadza plecaki do stanu nieużywalności. Nie wiem czemu tak się dzieje, bo staram się kupować jej rzeczy wysokiej jakości. W tym roku poszła już do piątej klasy i oczywiście przed rozpoczęciem roku musiałam kupić jej kolejny tornister. Miałam nadzieję, że będzie on jej służył przez cały rok szkolny.

Tornistry Herlitz oferują świetną jakość

tornister herlitz smartPoczątkowo miałam zamiar wybrać coś dla córki w sklepie on-line, ale ostatecznie wybrałyśmy się do centrum handlowego na wspólne zakupy po wszystkie rzeczy potrzebne do szkoły. Po przymierzeniu kilku plecaków przez moją córkę, wspólnie wybrałyśmy tornister herlitz smart, ponieważ spełniał on nie tylko wysokie wymagania mojej córki (dotyczące względów estetycznych), ale i jest po prostu niezwykle funkcjonalny. Przede wszystkich posiada on oddychający materiał oraz wygodne szelki. Kwestie bezpieczeństwa Kalinki są dla mnie bardzo ważne, a więc kolejnym plusem tego tornistra są elementy odblaskowe – znajdują się one w różnych miejscach na materiale, ale również i na zatrzasku, który zamyka tornister. Bardzo fajnym, ale jednocześnie użytecznym gadżetem jest folia z planem lekcji umieszczona pod wewnętrzną stroną klapy zamykającej tornister. Bardzo się to przydało Kalince szczególnie na początku roku szkolnego, kiedy nie pamiętała jeszcze planu lekcji oraz rozkładu zajęć dodatkowych na pamięć.

Przyznam szczerze, że nie mogę wyjść z podziwu, jak dobrze sprawdza się córce nowy plecak szkolny. Jak dotąd tornister Herlitz nie jest w ogóle zniszczony, a Kalina używa go już kilka miesięcy. Użytkuje go tak samo intensywnie jak każdy inny plecak, który wcześniej posiadała, co pokazuje to jak dobrej jakości są tornistry tej firmy. Polecam je dla każdego dziecka.