Nowoczesne klimatyzatory w biurach

Byłem właścicielem dużego budynku, w którym wynajmowałem biura jednej firmie. Była to dość duża spółka, która zajmowała budynek w całości. Biura, które wynajmowałem były nowocześnie urządzone i dzięki temu mogłem za nie pobierać całkiem wysoką kwotę najmu.

Instalacja nowoczesnych klimatyzatorów biurowych 

klimatyzatory biurowe z RzeszowaWłaściciel firmy, który wynajmował ode mnie biura w budynku poprosił mnie o spotkanie. Nie powiedział w czym rzecz i byłem tym nieco zaintrygowany. Człowiek ten poprosił mnie o zainstalowanie w biurach klimatyzatorów, ponieważ w okresie letnim było bardzo gorąco. Oczywiście się od razu zgodziłem, gdyż komfort klienta był dla mnie sprawą priorytetową. Zdecydowałem się ściągnąć klimatyzatory biurowe z Rzeszowa, ponieważ były one nowoczesne, nieduże i sprawdzone. U siebie w biurze miałem klimatyzator od tego konkretnego dostawcy i byłem nim bardzo zadowolony. Poprosiłem właściciela firmy, żeby przesłał mi SMS z ilością klimatyzatorów, których potrzebował. Informację otrzymałem po pięciu minutach. Zamówiłem klimatyzatory od dostawcy z prośbą o ich instalację, gdyż musiała to zrobić osoba z doświadczeniem. Nie chciałem nic montować na własną rękę, ponieważ mógłbym stracić gwarancję, gdybym zrobił coś nie tak a nie do końca się znałem na klimatyzacji. Wszystko udało mi się załatwić i poinformowałem klienta, że we wtorek zjawi się ekipa montująca klimatyzatory. Wybrałem porządne klimatyzatory i byłem przekonany, że doskonale sprawdzą się we wszystkich biurach.

Zainwestowałem w jeszcze jeden, ale mniejszy lokal, który przeznaczyłem na sklep. Sam go otworzyłem i handlowałem częściami zamiennymi do maszyn rolniczych. Miałem dojście do tanich części i nierozsądne byłoby, gdybym z tego nie skorzystał. Miałem kolejne źródło dochodów.