Pendrive reklamowe nagrodą dla pracowników

Na zebraniu z prezesem pojawili się wszyscy koordynatorzy. Wiedziałem od razu, że sprawa była poważna, bo zarząd spotkań tego typu nie organizował. Celem spotkania było zorganizowanie nagród dla konsultantów telefonicznych, które miały zmotywować ich do pracy.

Nagroda za wyniki w postaci pendrive reklamowych 

pendrive reklamowyPrezes jako główną nagrodę sponsorował wycieczkę do Grecji. Wycieczkę miała wygrać osoba, która osiągnie trzysta punktów w ciągu miesiąca. Za drugie miejsce przewidziane były bony podarunkowe a za trzecie nowoczesne słuchawki. Pracowników były setki i zaoferowałem, żeby jednak każdy pracownik, który osiągnie pułap dwustu punktów dostał jakiś prezent i miał być to pendrive reklamowy, który miał dużą pamięć. Prezes zamówił w zeszłym miesiącu dwa tysiące takich pamięci przenośnych i uznał, że mój pomysł był dobry. Nagrodzenie trzech osób nie przyniosłoby takich efektów a jak już nagrody dostanie więcej ludzi, to zmotywuje to ich do pracy. W swoim zespole zaraz po zebraniu z zarządem ogłosiłem warunki konkursu. Główna nagroda była atrakcyjna i było o co walczyć. Wziąłem ze sobą na salę sprzedażową karton z pendrivami, żeby konsultanci widzieli, że oni także mają szansę na fajne nagrody. Po ogłoszeniu warunków konkursu wszyscy od razu zabrali się do pracy. Słyszałem rozmowy pracowników na temat pendrivów i już wiedziałem, że wielu z nich chciało dostać taką właśnie nagrodę. Od razu wiedziałem, że to był świetny pomysł, bo pracownicy zaczęli się starać.

Z mojego zespołu Joasia, jedna z konsultantek zajęła drugie miejsce. Z nagrody była zadowolona i zapytała mnie, czy też może liczyć na pendriva, którego tak chciała mieć. Rozdałem gadżety reklamowe w całym zespole, ponieważ wszyscy ciężko pracowali i się starali cały czas.