Planuję otworzyć swoja firmę i dbać o ogrody

Jestem mamą trójki dzieci. Mąż pracuje zawodowo a ja zrezygnowałam ze swojej pracy ze względu na swoją rodzinę. Zależało mi żeby nasze dzieci mogły mieć mnie na co dzień. Pomagałam im w szkole przy lekcjach, gotowałam obiady i często zawoziłam na różnego typu zajęcia. 

Zajmowałam się pielęgnacją ogrodów

pielęgnacja ogrodów mazowieckieOstatnio zaczęłam wspominać swoja pracę zawodową. Mojego męża poznałam na studiach. On studiował rachunkowość ja uczyłam się o pielęgnacji ogrodów. Nawet kiedyś myślałam żeby założyć swoją firmę ale jakoś nie miałam odwagi. Pracowałam dla dobrej korporacji, która miała na swoim koncie wiele zleceń. Byłam rozchwytywanym pracownikiem ale kiedy zaszłam w ciążę i miałam kilka komplikacji postanowiłam zawiesić swoją karierę. Kiedy dzieciaki wychodziły do szkoły ja zajmowałam się domem i pozostałymi obowiązkami, które miałam na swojej głowie. Nie było ich mało. Wiele osób sobie nie zdaje sprawy jak wiele jest na głowie kobiety. Mieszkamy z mężem w domku i posiadamy spory ogród, który sama kilka lat temu zaprojektowałam. Mogłam w nim zrealizować swoje pasje i bardzo dobrze się w nim czujemy. Całą rodziną spędzamy w nim każdą wolną chwilę jak tylko nasze obowiązki nam na to pozwalają. Pielęgnacja ogrodów mazowieckie jest bardzo istotna. Każda osoba, która posiada swój ogród powinna znać się na pielęgnacji roślin, które się w nim znajdują lub zawsze można pomyśleć o zatrudnieniu fachowców, którzy posiadają takie umiejętności.

Tydzień temu nawet poruszyłam z mężem temat powrotu do mojej pracy zawodowej. postanowiłam zrealizować marzenia z przeszłości i pomyśleć poważnie o swojej firmie. Będę mogła dzięki temu mieć bardziej elastyczne godziny pracy żeby nasze dzieci nie straciły na tym. Mąż zgodził się i powiedział, że będzie mnie wspierał.