Podświetlana ścianka ekspozycyjna na konferencję

Podczas różnego rodzaju wydarzeń branżowych konieczne jest stosowanie rozwiązań zapewniających atrakcyjną ekspozycję. W tym celu wykorzystuje się nowoczesne konstrukcje, które mają za zadanie umożliwić prezentowanie treści reklamowych. Są one niezbędne na różnego rodzaju konferencjach, seminariach czy targach. Do tej pory w tym celu stosowane były przeważnie rollupy.

Zalety podświetlenia LED-owego

ściany podświetlane ledNiemniej jednak obecnie powszechnie wykorzystuje się elementy posiadające większą powierzchnię reklamową, która dodatkowo może być oświetlona. Dobrym przykładem są ściany podświetlane led, które cechuje niebywała trwałość i energooszczędność. Dzięki zastosowaniu diod elektroluminescencyjnych możliwa jest kontrola między innymi jasności świecenia czy barwy. W ten sposób ścianka może być podświetlona na kolor zgodny z przygotowanym projektem graficznym. Sama konstrukcja nośna ścianki opiera się przeważnie na profilach aluminiowych posiadających niską wagę własną i dużą wytrzymałość mechaniczną. Tego typu konstrukcje można bez problemu zamówić w punktach stacjonarnych zajmujących się reklamą jak i również przez Internet. Rolą zamawiającego jest określenie wymiarów oraz docelowego przeznaczenia. Na tej podstawie producent jest w stanie przygotować indywidualny projekt trafiający w gusta klienta.

Jak widać obecnie niezbędne jest wykorzystanie różnych narzędzi pozwalających promować działalność przedsiębiorstwa. Niektóre z nich dotyczą promocji w środkach masowego przekazu informacji inne natomiast bezpośredniego kontaktu z klientem. Warto wspomnieć, że na rynku dostępne są rozwiązania pozwalające na wyjątkowo efektywną promocję. Niektóre z nich są wykorzystywane podczas wydarzeń branżowych takich jak seminaria czy targi, gdzie możliwe jest nawiązanie bezpośredniego kontaktu.