Porządkowanie działki

 

Razem z mężem podjęliśmy się budowy naszego domu. W chwili obecnej mieszkamy w bloku ale postanowiliśmy, że zamieszkamy w domku. W chwili obecnej budowa jest na etapie stanu surowego zamkniętego. Do większości prac zatrudnialiśmy profesjonalne firmy.

Profesjonalny wywóz śmieci

odbiór śmieciJedna z nich właśnie kończy prace zewnętrzne czyli ocieplenie z elewacją oraz chodniki i ogrodzenie. Chciałabym też zacząć już porządkować teren wokół domu i może projektować ogród. Wszystkie prace będą już tylko prowadzone wewnątrz domu więc rozpoczęcie prac ogrodowych w niczym nie będzie przeszkadzać. Muszę jednak zacząć od uporządkowania i posprzątania terenu wokół domu. Na całej działce znajduje się bardzo dużo śmieci i odpadów po budowlanych, które trzeba powywozić. Znajomi podsunęli mi pomysł, aby do wysprzątania działki wynająć profesjonalną firmę, która wszystko wywiezie. Uznałam to za doskonały pomysł. Musiałam więc znaleźć firmę, która wykona odbiór śmieci. W Internecie znalazłam kilka ogłoszeń firm zajmujących się takimi usługami w naszym mieście. Zadzwoniłam do jednej i akurat miała wolny termin na następny dzień. Rzeczywiście ekipa porządkowa stawiła się następnego dnia z samego rana. Po budowie uzbierało się naprawdę dużo śmieci do wywiezienia. Pracownicy sami zajęli się zbieraniem oraz segregowaniem odpadów. Przyjechali samochodem dostawczym z wywrotką. Okazało się, że do wywiezienia jest sporo materiału więc prace potrwają dwa dni. Pierwszego dnia wykonali pięć kursów z posegregowanymi śmieciami. Drugiego dnia mieli już mniej pracy ale i tak uzbierało się na trzy kursy wywrotką.

Prace porządkowe przeprowadzili bardzo sprawnie i profesjonalnie. Zostawili po sobie pięknie posprzątaną działkę. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Gdy po następnym etapie budowy również zostaną nam śmieci do wywiezienia na pewno skorzystam z usług tej firmy.