Pościel z filmu Trolle – hit ostatnich miesięcy

 

Produkty z logiem popularnych marek oraz nadrukami z filmów, bajek czy książek od lat nieustannie biją rekordy popularności. Zafascynowane tym trendem są nie tylko dzieci, ale bardzo często również dorośli. W ostatnim czasie hitem stała się także pościel dwustronna, która umożliwia zakładanie pościeli zarówno na prawą, jak i lewą stronę, prezentując dzięki temu dwa nadruki.

Dwustronna pościel z nadrukiem z filmu „Trolle”

dwustronna pościel trolleTrolle jest to animowany film, który został wypuszczony w 2016 roku i szybko zawładnął sercami wielu osób – zarówno tych mniejszych, jak i nieco większych. Nic więc dziwnego w tym, że szybko (jak to zwykle bywa w przypadku takich sytuacji) rozpoczęła się mania na wszelkie gadżety, które posiadają nadruk bohaterów, cytatów i historii z tego filmu. Takie produkty są bardzo popularne i chętnie kupowane przez bardzo dużą część osób. Wśród produktów z logiem tego filmu bardzo znana jest chociażby dwustronna pościel trolle, która bardzo szybko zaczęła bić prawdziwe rekordy sprzedaży. Do jej zalet należy przede wszystkim dwustronność – dzięki takiej technice  kupując jedną pościel, można mieć na niej dwa nadruki, co bardzo podoba się wszystkim fanom filmu. Dodatkowo pościel ta jest wykonana z bardzo dobrego materiału, co gwarantuje sporą wytrzymałość pościeli – przy odpowiednim sposobie prania i konserwacji jest w stanie ona posłużyć przez długie lata. Dwustronny motyw pozwala na swobodną zmianę nadruków – jest to bardzo fajna „atrakcja” przede wszystkim dla dzieci.

Wybierając pościel warto przede wszystkim zwrócić uwagę na rodzaj materiału z którego została ona wykonana. Najlepsza według opinii wielu osób jest pościel bawełniana, ponieważ jest ona przewiewna oraz zapewnia bardzo dobrą wentylację. Ponadto jest także miła w dotyku, wiec sprawdzi się również dla dzieci.