luksusowe domki w górach do wynajęcia

Poszukiwania luksusowych domków do wynajęcia

Razem z żoną marzyliśmy o tym, aby święta Bożego Narodzenia i sylwestra spędzić w górach. W tym roku wreszcie postanowiliśmy spełnić nasze marzenie. Już na kilka tygodni przed świętami zaczęliśmy poszukiwania odpowiedniego miejsca, gdzie mogliśmy się zatrzymać na tych kilkanaście dni. Całe szczęście nie musieliśmy długo szukać, ponieważ szybko udało nam się znaleźć odpowiedni nocleg.

Wynajęliśmy luksusowy domek w górach na święta

luksusowe domki w górach do wynajęciaWszystko dzięki mojej koleżance z pracy, która poleciła nam bardzo dobre miejsce. Były to luksusowe domki w górach do wynajęcia. Okolica, w której się one mieściły była bardzo cicha, spokojna i można tam było liczyć na naprawdę intymną atmosferę. To było dla nas o wiele lepsze rozwiązanie niż zapchane w sezonie hotele. Ucieszyliśmy się tym bardziej, gdy okazało się, że wynajem domków jest możliwy w bardzo niskiej, atrakcyjnej cenie. Wobec tego nie wahaliśmy się już dłużej i od razu zabraliśmy się za dokonanie rezerwacji. Czas do świąt minął bardzo szybko i ani się obejrzeliśmy, już byliśmy w drodze na urlop. Po przyjeździe na miejsce, szybko się zorientowaliśmy, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że wynajęty przez nas domek w górach był niezwykle duży, przestronny. Do naszej wyłącznej dyspozycji pozostały dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka z wanną z hydromasażem.

Byliśmy bardzo zadowoleni również z tego, że z okien wynajętego przez nas domku rozciągał się piękny widok na okolicę. W pogodne dni, które trafiły nam się praktycznie przez cały pobyt, można było bez problemu dostrzec najwyższe szczyty gór. Do najbliższych zabudowań było dosyć daleko, dlatego mogliśmy się czuć komfortowo. Cieszę się, że koleżanka poleciła nam takie fajne miejsce na luksusowy nocleg w górach.

Więcej na: https://www.domkiwbeskidach.pl/