Pracodawca dał mi funkcjonalną szczotkę do zamiatania

Zatrudniłem się w firmie sprzątającej i dbam o czystość miasta. Pracę załatwił mi sąsiad, ponieważ przez dłuższy czas nic nie mogłem znaleźć a u niego akurat potrzebowali ludzi do pracy. Ucieszyłem się, że mogę mieć pracę i zarabiać na utrzymanie.

Z nową szczotką zamiata się teraz dużo łatwiej

funkcjonalne szczotki do zamiatania ulicSprzęt, jaki dostałem do pracy jest nieco zużyty, ale właściciel powiedział, że na dniach ma dostać funkcjonalne szczotki do zamiatania ulic i do tego czasu musimy się jakoś przemęczyć. Ciężko się sprzątało takim wybrakowanym sprzętem, ale starałem się ze wszystkich sił, żeby wypaść jak najlepiej. Następnego dnia jak pojawiłem się w pracy to nowe i funkcjonalne szczotki do zamiatania ulic już były na miejscu. Dostałem nowiutką i podpisałem odbiór. Teraz to sprzątanie na pewno będzie łatwiejsze, bo nie ukrywam, że pierwszego dnia się trochę namachałem a efekt nie był zadowalający. Szczotka, którą dał mi szef jest rewelacyjna i wygodna. Wszyscy pracownicy byli zadowoleni i praca szła nam płynnie. Tego dnia w końcu byłem z siebie zadowolony i przyznam, że wykonałem kawał dobrej roboty. Wiedziałem, że szef mi się bacznie przygląda, ponieważ jestem na okresie próbnym. Tego dnia kiedy zdawaliśmy sprzęt na magazyn to mnie pochwalił. Powiedział, że świetnie pracuję. Powiedziałem, że te funkcjonalne szczotki do zamiatania ulic są rewelacyjne, ponieważ łatwo się nimi sprząta i idzie to dużo sprawniej. Pracodawca zapewnił mnie, że dostanę umowę o pracę jak będę się cały czas tak starał.

Uwielbiam tę pracę a od kiedy w firmie są te porządne szczotki to nie ma mi równych. Pracuję najlepiej i najszybciej ze wszystkich. Umowę oczywiście dostałem i to bardzo szybko, ponieważ już po miesięcznym okresie próbnym. Lubię swoje zajęcie i mam pieniądze.