Praktyczny upominek w formie kalendarza

Zbliżają się święta, najpiękniejsze w roku. Wszyscy nawzajem obdarowujemy się z ich okazji upominkami. Również właściciele firm przygotowują dla swoich pracowników specjalne niespodzianki. Oprócz uroczystej wigilijnej imprezy, bonusu finansowego, warto pomyśleć o podarowaniu pracownikom jakiegoś praktycznego drobiazgu. 

Kalendarz jako prezent na święta

stylowe kalendarze książkowe z logoZwyczaj dawania sobie prezentów na Święta jest jednym z piękniejszych. I nie chodzi o wartość materialną upominków. Chodzi o gest wyrażający nasze odczucia względem konkretnej osoby. Przyjaźń, miłość, wdzięczność i tak dalej. Właściciele firm wiele zawdzięczają swoim pracownikom. To dzięki nim firma prosperuje i przynosi zyski. Tę wdzięczność warto okazać nie tylko w standardowy sposób. Praktykowane od kilku lat przez niektóre przedsiębiorstwa jest to, że pracownicy dostają jako dodatek do premii stylowe kalendarze książkowe z logo firmy. Taki prezent przyda się szczególnie tam, gdzie nasi pracownicy są zabiegani i na głowie mają sporo obowiązków. Dobrym pomysłem jest to, aby w poszczególne miejsca w kalendarzu wpleść motywujące cytaty. Są one drobną iskierką, która może codziennie poprawiać humor, motywując do wzmożonej pracy. Kalendarz jest też o tyle dobrym pomysłem, że po świętach Bożego Narodzenia przychodzi Nowy Rok. Wraz z nim pojawiają się tak zwane noworoczne postanowienia. Mówi się, że to, co zapisane, jest w połowie zrealizowane. Może więc warto poświęcić jedną kartkę w kalendarzu na wyznaczanie celów?

Upominki na Święta zawsze są pewnego rodzaju wyzwaniem. Szczególnie wtedy, gdy mamy nimi obdarzyć większą liczbę osób. Dla właścicieli firm świetnym pomysłem na praktyczny prezent dla pracowników jest kalendarz. Usprawni on na pewno pracę i może pomóc wyznaczyć cele na nowy rok.