Przygotowany projekt ogrodu spodobał się koledze

Moja siostra jest bardzo dobrą specjalistką jeśli chodzi o zakładanie ogrodów. Rozmawiałam dzisiaj z kolegą z pracy, który kupił dom z zaniedbanym ogrodem. Postanowiłam zadzwonić do siostry i podpytać się czy ma dużo zleceń. Wiem, że Patrykowi zależy żeby jego ogród pięknie się prezentował bo ma dwójkę dzieci.

Siostra przygotowała projekt ogrodu 

zakładanie ogrodów wawerPatryk chciałby żeby w ogrodzie były piękne rośliny, które nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Ze względu na dwójkę dzieci w ogrodzie powinien pojawić się także jakiś kącik, w którym będą znajdowały się huśtawki, piaskownica i zjeżdżalnia. Siostra powiedziała, ze właśnie kończy pewien projekt dla klienta i od przyszłego tygodnia będzie mogła rozpocząć pracę przy nowym projekcie. Dałam znać Patrykowi i jemu ten termin bardzo ucieszył. Zależało mu na czasie i jestem zadowolona, że mogłam mu pomóc. Wiem, że siostra bardzo dobrze wykona to zlecenie. Zawsze przykłada się do swojej pracy i klienci ją chwalą. Zakładanie ogrodów wawer sprawia jej dużo przyjemności. Lubi swoja pracę i zawsze angażuję się w każde zlecenia. Zna się na roślinach i ma sporą wyobraźnię, która pomaga jej w projektowaniu pięknych ogrodów. Byłam bardzo ciekawa jaki projekt przygotuje dla Patryka. Kiedy miał już gotowy zarys od razu do mnie zadzwonił, żeby podziękować mi za polecenie siostry. Jego żona i dzieci były zachwycone pomysłami mojej siostry. Umówili się już na konkretny termin, w którym ogród zostanie wykonany.

Bardzo się cieszyłam, że mój kolega jest zachwycony z pracy siostry. Byłam pewna, ze się dogadają i przygotowany projekt mu się spodoba. Zakładanie ogrodów w dzisiejszych czasach nie jest w cale sporym wydatkiem i warto skorzystać z pomocy fachowców, którzy się na tym znają i dobrze doradzą w każdej kwestii.