Przyjmuję dostawę nowych anten cb

Na magazyn trafiłem jak Tomek zachorował i nie było go od dłuższego czasu. Powiedział, że nie prędko wróci a potrzebne było zastępstwo, bo Tomek ma bardzo odpowiedzialną pracę. Zgłosiłem się na ochotnika, ponieważ chciałem nauczyć się czegoś nowego.

Dostawa nowych anten cb przebiegła bardzo sprawnie

anteny cbPełnię obowiązki Tomka od jakiegoś czasu i nieźle sobie radzę. Akurat teraz w firmie sporo się dzieje, ponieważ właściciel postanowił sprzedawać cb radia oraz akcesoria. Dzisiaj mam zorganizować dostawę z producentem, ponieważ szef kazał zamówić mi anteny cb i zlecił mi zajęcie się tym od podstaw. Wiedziałem jaki producent realizuje dla nas dostawy anten i od razu do niego się odezwałem. Dostałem informację w jakiej ilości zamówić anteny cb i mogłem działać. Jeżeli chodzi o modele to sobie poradziłem, ponieważ mam spis produktów i wiem co jest potrzebne. Kierownik widząc jak się tym zajmuję był pod wrażeniem, ponieważ o nic nie pytałem i radziłem sobie samodzielnie. Zamówiłem anteny cb i poprosiłem o dostawę na piątek. Do tego czasu zdążę uporać się z bieżącymi obowiązkami i na spokojnie będę mógł przyjąć dostawę. Dodam, że to będzie pierwsza dostawa od kiedy pracuję na magazynie i jestem podekscytowany. Dokładnie spisałem sobie co muszę zrobić i na co zwracać uwagę. Nie chcę dać plamy. W piątek zadzwoniłem do producenta, by potwierdzić dostawę i dowiedzieć się, o której mogę spodziewać się kierowcy. Czekałem na niego zgodnie z ustaloną godziną. Przyjechał o czasie i zabrałem się do pracy.

Sprawnie dotarły do nas wszystkie anteny i jak sprawdziłem zamówienie to wszystko było zgodne. Wprowadziłem dane do systemu i od razu o wszystkim poinformowałem kierownika. Anteny na pewno szybko się sprzedadzą, bo zauważyłem, że są świetne.