Pulso 1.0 – demon szybkości

Category: Sport

Przejażdżki rowerowe, to najpopularniejsza forma, aktywnego wypoczynku. Niezależnie od kraju i szerokości geograficznej, pod jaką się znajdujemy. To bez wątpienia również trening całego ciała i najważniejszego mięśnia w naszym ciele – serca.

Kross Pulso – kolarzówka z prostą kierownicą

kross pulso 1.0Należący do segmentu rowerów fitnessowych, Pulso 1.0, to klasyczna kolarzówka, jednak z niezwykle odrębną cechą, różniącą go od standardowych kolarzówek. Mianowicie zamiast klasycznej kierownicy wygiętej w kształt baranich rogów, w kross pulso 1.0, kierownica jest prosta, klasyczna jak w przypadku rowerów górskich. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie szybką, szosową jazdę, jednak bez konieczności przyjmowania niewygodnej, pochylonej pozycji, mającej niekorzystny wpływ na nasz kręgosłup. Pulso, idealnie nadaje się zarówno na krótkie jak i dłuższe wycieczki. Rama z aluminium i wąskie, szosowe koła, gwarantują uzyskiwanie naprawdę wysokich prędkości, bez narażania nas na działanie niekorzystnych sił fizycznych – właśnie dzięki zastosowaniu prostej kierownicy. Jego bardzo niska – 10,4 kg, sprawia, że przenoszenie go w razie konieczności, nie sprawia najmniejszego trudu. Jest wyposażony w opony bardzo znanej marki – Schwalbe, która znana jest z zastosowania technik, jakie pozwalają uzyskać większą przyczepność i znacznie mniej poślizgów. Kross Pulso daje wyjątkową przyjemność z jazdy i jest doceniany przez szerokie grono użytkowników. 

Jest to idealny rower do jazdy treningowej, spełniający oczekiwania nawet wybrednych rowerzystów. To nowoczesna kolarzówka, która dzięki prostej kierownicy, może być przeznaczona do szybkiej jazdy miejskiej, dlatego często kupują ją firmy jako wyposażenie dla kurierów i różnego rodzaju dostawców.