Rocznica w firmie zajmującej się produkcją namiotów

Często zdarza się, że szefowie różnych przedsiębiorstw lubią obchodzić hucznie różnego rodzaju rocznice czy inne ważne dla firm wydarzenia. Prawda jest taka, że nie ma w tym niczego złego – zwykle jest to bardzo pozytywnie odbierane zarówno przez kierownictwo, jak i przez szeregowych pracowników.

Organizując rocznicę użyliśmy własnych namiotów handlowych

namioty handlowe producentDobrze pamiętam jak to wyglądało w firmie, w której ja byłem zatrudniony. Wszystko zostało tamtego dnia dopięte na ostatni guzik. Była jedna rzecz, którą kompletnie nie musieliśmy się przejmować – skąd wziąć namioty. Kierownictwo nalegało, by zrobić imprezę na otwartej przestrzeni. Skoro i tak byliśmy producentem namiotów handlowych, to dlaczego nie mielibyśmy wziąć naszych własnych produktów, i za ich pomocą zorganizować całe to wydarzenie. Szef stwierdził, że to doskonały pomysł. W końcu jeśli swoje własne namioty handlowe producent również wykorzystuje, to świadczy to o nich bardzo dobrze. Skoro mamy zaufanie do własnych wyrobów, to i inne firmy też mogą nam pod tym względem zaufać. Cała rocznica odbyła się w idealny sposób – wszystko zostało zaplanowane z najdrobniejszymi detalami. Wszyscy pracownicy byli bardzo zadowoleni z tego, że przyszli na to wydarzenie – nasze namioty również się sprawdziły. Szef miał okazję w praktyce zobaczyć, czy to, co produkujemy jest dobrej jakości. Na szczęście okazało się, że nie można nam niczego zarzucić – namioty wytrzymały cały ten dzień i nadawały się do tego, by wykorzystać je co najmniej kilka kolejnych razy.

Za rok oczywiście powtórzyliśmy całe to wydarzenie. Skoro wszyscy byli zadowoleni, nie było powodu, by tego nie zrobić. Tym razem było to jednak znacznie bardziej huczne – zostaliśmy nawet opisani w lokalnej gazecie. Firma rozwijała się i zdobywała rozgłos w doskonałym tempie.