Skład proszków Ariel

Nowo kupione ubrania są śnieżnobiałe, lub posiadają głębokie i intensywne kolory. Im częściej je będziemy prać, tym gorszej jakości będą kolory, bo silne detergenty negatywnie wpływają na jakość tkanin. Do białych rzeczy, możemy stosować środki wybielające, które odświeżają biel.

Czy niemieckie proszki mają wyższą jakością?

niemiecki proszek ArielCzęsto na nasz rynek trafiają detergenty gorszej jakości, z których musimy korzystać, ponieważ do tej pory mało kto kupował produkty zza naszej zachodniej granicy. Od kiedy Polacy się przekonali, jak skuteczne są proszki, płyny, żele i kapsułki do prania niemieckiej produkcji, to zaczęli masowo je kupować. Niemiecki proszek Ariel cieszy się największą popularnością, ponieważ bezproblemowo sobie radzi z ciężkimi plamami z kawy, błota, buraków, czy czerwonych owoców. Jego skład został wzbogacony o unikalne środki piorące, które skutecznie usuwają plamy i są bezpieczne dla naszego środowiska. Innowacyjna formuła mikrocząsteczek wyłapuje drobinki brudu i izoluje je od tkaniny. Proszek skutecznie działa w niskiej temperaturze, ale także w wysokiej, dlatego nadaje się do prania bawełny, lnu, jedwabiu, czy nawet delikatnych swetrów wełnianych. Nie musimy rzeczy wcześniej namaczać, bo wystarczy porcję proszku dodać bezpośrednio do bębna pralki, albo do podajnika. Niemiecki proszek jest bardzo skoncentrowany i dlatego za każdym razem wystarczy dodać połowę zalecanej dawki na pełną pralkę rzeczy. Można go stosować także do prania ręcznego.

Wyższa jakość wynika z lepiej dobranych składników o skuteczniejszym działaniu, oraz większej pojemności, która pozwala na wykonanie o trzydzieści procent więcej prań. Proszek Ariel jest marką działającą na naszym rynku od wielu lat i cieszy się sporym zainteresowaniem w całej Polsce.