Sprzedaję różne silniki

W branży handlowej czułem się zawsze najlepiej. Raz spróbowałem swoich sił na produkcji, ale nie dałem rady. Chciałem być przedstawicielem i dążyłem do tego, ażeby właśnie taką pracę zdobyć. Zależało mi także na produktach, które są dobre.

Sprzedaż silników prądu stałego

silniki prądu stałegoWybredny byłem jeżeli chodzi o oferty pracy, ale doszedłem do wniosku, że chcę pracę, która w całości będzie sprawiała mi radość. Inaczej nie ma sensu się interesować, ponieważ znowu za długi tam nie popracuję. Ogłosił się facet, który sprzedaje silniki prądu stałego i właśnie szukał handlowca do swojej firmy. Oferta jakby stworzona właśnie dla mnie. Dostałem tę pracę i nawet nie musiałem się wysilać. Wiem doskonale jak zbudowane są takie silniki prądu stałego i to przeważyło na moją korzyść. Dostałem całe wyposażenie i mogłem zająć się sprzedażą. Klienci są nietypowymi konsumentami i muszę mieć do nich odpowiednie podejście. Ja znam techniki sprzedaży i na pewno sprzedam liczne silniki prądu stałego w miesiącu. Pierwsze dni do najłatwiejszym nie należały, ponieważ ciężko było się dostać do właścicieli firm. Na szczęście znalazłem sposób i w końcu zacząłem zarabiać. Mimo kiepskiego początku zakończenie miesiąca pod względem sprzedaży było dla mnie zadowalające. Jak na pierwszy miesiąc pracy zarobiłem wyjątkowo dużo. Wiedziałem już, że to idealna praca dla mnie. Wszystkie nasze silniki prądu stałego są świetnej jakości o czym udało mi się przekonać odbiorców. Teraz sprzedaż idzie o wiele prościej co mnie cieszy.

W firmie zatrudniony już jestem rok. Nadal świetnie mi idzie i dostałem więcej rejonów. Wiąże się to z większymi zarobkami i poważniejszymi klientami. Szef mi ufa całkowicie, ponieważ jestem jego najlepszym sprzedawcą. To chciałem właśnie osiągnąć.