Szukam złotych kolczyków dla dziecka

Oliwka jest grzecznym dzieckiem i wiem, że to w głównej mierze moja zasługa. Dbam odpowiednio o jej wychowanie i bardzo dużo z nią rozmawiam. Niedawno jak przyszła ze szkoły to powiedziała, że chce mieć kolczyki jak jej koleżanka Zosia.

U złotnika był wybór kolczyków dla dzieci

kolczyki złote dla dzieciSądziłam, że jest jeszcze za mała, ponieważ chodzi dopiero do pierwszej klasy, ale kiedy rozejrzałam się dookoła to zauważyłam, że większość dziewczynek w jej wieku nosi kolczyki. Mogłam zgodzić się na jej prośbę i kupić takie kolczyki. U nas u jubilera na osiedlu mają tanie kolczyki złote dla dzieci i na pewno wybierzemy tam coś odpowiedniego. Oliwka poszła ze mną zaraz po szkole. Pozwoliłam jej, żeby sama wybrała sobie kolczyki, które jej się najbardziej podobają. W sklepie były różne kolczyki złote dla dzieci a wybór był na prawdę ogromny. Widziałam, że Oliwce ciężko jest się zdecydować i postanowiłam jej nieco pomóc. Wybrała w końcu kolczyki, które najbardziej jej się spodobały i wyszłyśmy od jubilera. Chciała je od razu założyć, ale nie ma jeszcze przekłutych uszu i to nie było możliwe. Oliwka była jeszcze za mała, żeby to zrozumieć. Po drodze postanowiłam pójść do znajomej kosmetyczki, która przekłuwa uszy dzieciom i ma odpowiedni sprzęt. Nie umówiłam się z nią wcześniej, ponieważ wyleciało mi to całkowicie z głowy. Na szczęście Elwira nie miała zbytniego ruchu w tym czasie i zgodziła się przekuć uszy mojej córce. Bardzo jej się spodobały kolczyki, które wybrała sobie Oliwka i pytała gdzie je kupiłam.

Moja córka nosi teraz piękne kolczyki tak samo jak jej koleżanki. Chodzi teraz taka dumna i zaczęła się nawet stroić, żeby ubrania pasowały do jej biżuterii. Kupię jej jeszcze jakiś ładny łańcuszek, żeby miała cały komplet. Na pewno się ucieszy.