Turbosprężarka do regeneracji

 

Jestem wieloletnim kierowcą i zawodowym i prywatnym. Lubię jeździć i sprawia mi to przyjemność. Czasami wyjeżdżam w dalsze trasy i kilka dni jestem poza domem. Tak zdarza się ze dwa razy w miesiącu. Moja żona już się do tego przyzwyczaiła. Trzeba być wszędzie na czas, więc dobrze, gdy auto jest sprawne.

Szybka naprawa turbosprężarki

turbosprężarka regeneracja przemyślWłaśnie wracałem do domu, gdy nagle zauważyłem pewne niepokojące objawy. Z rury wydechowej zaczął wydobywać się czarny dym. Nieczęsto się to zdarza i może świadczyć albo o uszkodzonych wtryskiwaczach, albo o uszkodzonej turbosprężarce. Zauważyłem podczas jazdy, że auto traci moc podczas dodawania gazu i wtedy byłem już pewien, że to turbosprężarka nawaliła. Byłem z dala od domu i nie dało się dalej jechać. Musiałem więc szukać jakiegoś wyjścia z sytuacji i mechanik był mi potrzebny natychmiast. Akurat znajdowałem się na południu polski, tak więc turbosprężarka regeneracja – Przemyśl wydawała mi się być najrozsądniejszym pomysłem. Do Przemyśla miałem najbliżej z miejscowości w której byłem. Oferowano tam usługi ekspresowe, dlatego też nie szukałem już żadnego innego mechanika. Zadzwoniłem i zapytałem, czy dadzą radę jak najszybciej naprawić moje służbowe auto, ponieważ goni mnie czas. Kazano mi od razu przyjechać i sympatyczny mechanik obiecał natychmiastową pomoc. Jakoś doturlało się moje uszkodzone auto na miejsce, a ja wybrałem się na spacer w okolicy w czasie naprawy.

Na szczęście usługa regeneracji turbosprężarki została wykonana tak szybko, jak tego potrzebowałem. Mechanik był dobrze zaopatrzony, miał wszystkie potrzebne części i dzięki temu mogłem w krótkim czasie naprawić defekt auta. Niedużo spóźniłem się do pracy, bo zaledwie z godzinę. Szef był zadowolony, że to nie jemu przypadło naprawiać samochód.