Usługi – sprzątania, hydraulika i produkcja opakowań na owoce

hammer-28636_640Kompleksowa firma z szerokim zakresem usług

Firma pełniąca kompleksowe usługi w wielu dziedzinach – tego oczekują w dzisiejszych czasach od nas klienci i konsumenci. Z tego więc powodu rozwijamy swoje działania na wielu polach. Chętnie podejmujemy się dłuższej współpracy z klientami indywidualnymi, jak i z większymi przedsiębiorstwami, czy korporacjami.
Każdy zatrudniany pracownik przechodzi solidne szkolenie, podczas którego zdobywa wiedzę i techniczne umiejętności. Będą one mu niezbędne w trakcie realizacji zleceń.
Ponadto, nasze usługi proponowane są w niezwykle atrakcyjnych, konkurencyjnych z innymi firmami cenach.
Cieszymy się, że powoli wysuwamy się na stanowisko lidera na polskim rynku usług.

 

cleaning-268126_640Sprzątanie i czyszczenie powierzchni – szybko, tanio i solidnie

Jednym z licznych zakresów naszej działalności jest sprzątanie. Zajmujemy się sprzątaniem wielu obiektów użytkowych, takich jak sklepy wielkopowierzchniowe oraz mniejsze butiki – na przykład z odzieżą, czy kosmetykami.
Często wysyłamy naszych pracowników do różnego rodzaju

  • hoteli,
  • hosteli,
  • pensjonatów,
  • domów gościnnych.

Dbają oni o porządek w pokojach i apartamentach, hotelowych restauracjach, czy innych miejscach chętnie odwiedzanych przez gości.
Usługi możemy świadczyć o naprawdę różnych porach dnia – zarówno z samego dnia, jak i pod wieczór. Dopasowujemy się elastycznie do godzin pracy każdego z wybranych miejsc. Zajmujemy się również czyszczeniem biur i innych obiektów użytkowych. Podejmujemy się także sprzątania prywatnych mieszkań i domów oraz innych usług z zakresu prowadzenia gospodarstwa domowego. Latem pomagamy też w schludnym zorganizowaniu przestrzeni ogrodowej. Ułatwiamy sprzątanie po remoncie, czy przemeblowaniu wnętrza.
Gwarantujemy dokładność, a także szybkość realizacji każdego zamówienia. Jesteśmy elastyczni czasowo i możemy przybyć nawet w bardzo pilnych, niespodziewanych przypadkach.
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i środkami, które zapewniają solidne doczyszczenie każdej, nawet trudnej powierzchni. Na życzenie pierzemy również dywany, chodniki, wykładziny oraz myjemy okna i inne szklane powierzchnie.

 

pipe-wrench-318084_640Profesjonalne usługi z zakresu hydrauliki

Następnym, bardzo ważnym sektorem naszej działalności są usługi hydrauliczne. Wykonujemy drobne prace przy urządzeniach sanitarnych, jak i podejmujemy się większych projektów i remontów, takich jak montowanie, czy przebudowa instalacji wodno-kanalizacyjnych. Pomagamy, w razie powstania wszelkich usterek i w nagłych awariach, takich jak cieknące krany, czy pęknięte rury,czy uszczelki.

 

raspberries-499114_640Praktyczne opakowania na owoce i warzywa

Naszą mocną stroną jest również hurtowa produkcja oraz sprzedaż. Asortyment naszej firmy jest niezwykle bogaty i różnorodny. Głównym artykułem, pojawiającym się w naszej ofercie są opakowania na owoce.
Tego rodzaju opakowania proponowane są w różnych wymiarach i kolorach. Są one niezwykle trwałe i łatwe w przenoszeniu oraz transporcie. Wykorzystuje się je zazwyczaj podczas zbiorów owoców i warzyw. Doskonale chronią one produkty przed zniszczeniami i zgnieceniami.
Mogą być to większe skrzynki (plastikowe lub kartonowe) lub mniejsze łubianki, czy plastikowe pojemniki.
Stworzone zostały też mniejsze wersje, które będą pomocne w przechowywaniu owoców – na przykład w lodówce, czy zamrażarce. Są to bardzo praktyczne opakowania, które doskonale odegrają swoją rolę w zbliżającym się sezonie wiosenno-letnim. Takie pojemniki dobrze sprawdzą się również przy warzywach, a także ziołach i przyprawach kuchennych.
Takie opakowanie na owoce może być wielokrotnie wykorzystywane. Dzięki temu jest bardziej przydatne środowisku naturalnemu, a także naszemu domowemu budżetowi.

 


 

 

dishes-315084_640Więcej informacji:

 


 

 

hammer-655249_640Profesjonalne i kompleksowe

W razie zainteresowania jedną z naszych powyższych usług, zapraszamy do konsultacji i kontaktu z nami. Zapewniamy szybką odpowiedź zwrotną wraz ze szczegółowym opisem usługi, którą możemy wykonać. Współpraca z nami to gwarancja profesjonalizmu i dokładności, a także zadowolenia, satysfakcji oraz atrakcyjnej ceny.