W co zapakować prezent?

Uwielbiam robić prezenty moim bliskim. Nie tylko z okazji świąt, czy urodzin, ale także bez szczególnej okazji. Czasami po prostu przechodzimy obok jakiegoś sklepu i na witrynie widzimy coś, co wiemy, że spodoba się komuś bliskiemu. Najwięcej frajdy jednak w tym wszystkim sprawia mi nie tyle kupowanie, co samo pakowanie podarunków.

Ozdobne pudełko na prezent

pudełka na prezentKażdy z nas lubi dostawać prezenty, a ja w szczególności lubię nimi obdarowywać innych. Bywa, że kupuję coś bliskim bez szczególnego powodu. Po prostu widzę coś ładnego w sklepie, co kojarzy mi się z daną osobą i pragnę jej to podarować. Ostatnio na przykład zakupiłam dla swojej przyjaciółki przepiękną bransoletkę z malutkimi księżycami. Wiedziałam, że spodoba się przyjaciółce ponieważ ona wręcz szaleje za motywem księżyców w biżuterii. Nie chciałam jednak prezentu chować do zwykłej torebki. Lubię dawać podarunki od serca i dbam w tej kwestii o każdy, najdrobniejszy szczegół dlatego zaczęłam szukać sklepów, które w swojej ofercie posiadają pudełka na prezent. Wybrałam w tym celu sklep internetowy ponieważ zależało mi bardzo na sporym wyborze. Bez problemu po kilku minutach szukania znalazłam śliczne, brązowe pudełeczko ozdobne, które posiadało na wieczku przeźroczystą folię, dzięki której było widać, co znajduje się w środku. Pudełeczko posiadało dodatkowo zdobienia w postaci subtelnych gwiazdek, które idealnie wpisywały się w mój prezent. 

Postanowiłam zakupić kilka takich pudełek w różnych rozmiarach ponieważ ich koszt był bardzo niewielki. Do najmniejszego z nich włożyłam nieco ozdobnego sianka, a na nim położyłam bransoletkę. Całość prezentowała się niezwykle uroczo i aż sama byłam zdziwiona, że tak małym nakładem pieniężnym uzyskałam tak spektakularny efekt. Dwa większe pudełka z kolei wykorzystałam na swoją biżuterię. Dzięki folii nie muszę otwierać pudełka, aby zobaczyć, co w nim dokładnie schowałam.