Współpraca z gadżetami reklamowymi

Założyłem świetny biznes, który opierał się na sprzedaży ekologicznej karmy bez zboża dla psów. Wiedziałem jednak, że wysoka konkurencyjność powoduje, iż próg wejścia i odnalezienia się wśród tylu marek nie będzie łatwym zadaniem. Dlatego postawiłem na promocję swojego przedsiębiorstwa, wiedząc, że w końcu uda mi się wybić.

Jak reklamować biznes za pomocą gadżetów? 

gadżety reklamowe łódźWszyscy uwielbiają maskotki. Dlatego też udało mi się nawiązać współpracę z małą działalnością, która produkuje piękne, pluszowe pieski. Do współpracy zaprosiłem też firmę, która sprzedaje gadżety reklamowe Łódź jest właściwie małym miastem, bo okazało się, że wszyscy się znamy. Razem wymyśliliśmy całą strategię i zaplanowaliśmy wydatki. Nie bez znaczenia było też zaangażowanie kolegi od gadżetów, który wymyślił, że do każdej paczki karmy będziemy dawać pluszaka, breloczek z logo i małą zabawkę dla zwierzaka. Ta ostatnia została zrobiona z materiałów promocyjnych jakiejś firmy, która przed przejęciem zamówiła ogromną ilość sztucznych bazi. Po kilku spotkaniach mieliśmy już ustalone co i jak chcemy robić. Najważniejsze, żeby przed sprzedażą karmy zorganizować jakieś wydarzenie. Wspólnie zorganizowaliśmy loterię dla schroniska dla zwierząt, gdzie można było wygrać liczne gadżety. Uzbierane środki były bardzo spore, więc marka mojej firmy zaczęła się promować, a przy okazji zyskały na tym bezdomne zwierzaki. Bardzo byłem zadowolony z takiego początku biznesu, zwłaszcza, że karma bardzo szybko zaczęła się sprzedawać.

Gadżety reklamowe bardzo pomogły rozpropagować mój produkt, a przede wszystkim całe wydarzenie przysporzyło mi partnerów biznesowych. Serdecznie polecam korzystać z ofert innych lokalnych biznesów i nawiązywania ścisłej współpracy. Ważne by rozwijać się wspólnie i uczyć od siebie.