Wspominam wakacje w Ustce

Planowałam wyjazd na wczasy z córką. Moja córeczka ma dopiero dwa latka więc zależało mi żeby się dobrze przygotować do tego wyjazdu. Przygotowania do wyjazdu zaczęłam od poszukania dobrego ośrodka, który jest przygotowany na przyjazdy rodzin z dziećmi. Koleżanka, która zawsze jeździ nad Polskie morze poleciła mi Ustkę.

Byłam bardzo zadowolona z pobytu nad morzem

sprawdzony ośrodek wczasowy w ustceJa nigdy w Ustce nie byłam. Postanowiłam zobaczyć w internecie co to za ośrodek, który został mi polecony przez koleżankę. Na szczęście w dzisiejszych czasach wszystko można sprawdzić w sieci. Zobaczyłam sobie zdjęcia ośrodka a także poczytałam wiele komentarzy od gości, którzy mieli już okazję korzystać z atrakcji. Sprawdzony ośrodek wczasowy w ustce zrobił na mnie duże wrażenie. Ceny były przystępne. Było sporo udogodnień dla rodzin z dziećmi. Ostatecznie zdecydowałam się z mężem na wyjazd właśnie do tego ośrodka i nigdy nie będę żałowała naszych pierwszych wspólnych wakacji nad morzem. Chętnie będę wracała do tego miejsca ponieważ ośrodek ten zrobił na mnie na prawdę spore wrażenie. Właścicielka troszczyła się o wszystkich gości. W poleconym ośrodku panował ład i porządek. Dzieci mogły korzystać z osobnego pokoju, w którym znajdowały się rożne zabawki dostosowane do różnego przedziału wiekowego. Moja córka była zachwycona nie tylko pobytem w tym miejscu ale także plażą i morzem. Spędzaliśmy na powietrzu wiele godzin i córka wieczorami wręcz padała ze zmęczenia.

Bardzo się cieszę, że koleżanka poleciła nam takie dobre miejsce. Osoby, które prowadzą ten ośrodek mają wyjątkowe podejście do wszystkich gości. Na pewno chętnie będę tam jeszcze wracała. Rodziny z dziećmi mogą liczyć na dodatkowe zniżki. Nasz wypoczynek był wyjątkowo udany bo dopisała nam pogoda a ja odpoczęłam od gotowania bo na miejscu były zapewnione pyszne posiłki.