Wybór składanych drzwi do garderoby

Byłam zachwycona tym, że mąż zgodził się jedno pomieszczenie w domu przeznaczyć na garderobę dla mnie. Posiadałam mnóstwo ubrań i butów, które nie mieściły się w zwykłej szafie. Ponadto wszystko chciałam mieć w jednym miejscu. Zdecydowałam się na otwartą garderobę.

Garderoba z zamontowanymi drzwiami składanymi 

drzwi składane do garderobyZ czasem doszłam do wniosku, że w garderobie powinny być drzwi. Miałam w domu trzy koty, które uwielbiały spać w różnych miejscach a najbardziej upodobały sobie garderobę. Miałam mnóstwo sierści na ubraniach i to mi przeszkadzało. Poprosiłam męża, ażeby zamontował mi drzwi składane do garderoby, które były wygodnym i niedrogim rozwiązaniem. Zanim go o to poprosiłam, to poczytałam nieco na ten temat w internecie. Chciałam być przygotowana przed rozmową z mężem zwłaszcza, że zamierzałam go namówić na kolejny wydatek. Mąż przyznał mi rację, gdyż widział, że koty zawsze spały w garderobie i dziwił się na początku, że chciałam mieć ją otwartą. Zgodził się kupić dla mnie drzwi składane i pojechał sam do sklepu, gdzie zamawiał garderobę. Mój mąż znał się na drzwiach, bo zawodowo je montował i wiedziałam, że dokona odpowiedniego wyboru. Zdecydował się na białe drzwi do garderoby, które pasowały idealnie. Sam je zamontował i zrobił to dla mnie jeszcze tego samego dnia. Garderoba z zamontowanymi drzwiami była zamknięta przez cały czas i dzięki temu koty nie właziły mi do środka. Otwierałam ją tylko jak wybierałam ubrania. Drzwi spełniały swoje zadanie.

Koty znalazły sobie inne miejsce do spania i szybko się do niego przyzwyczaiły. Kupiłam im kilka legowisk, które rozmieściłam w całym domu. Miałam trzy koty, ale planowałam zaadoptować jeszcze dwa. Nie musiałam się już martwić o ubrania i mogłam mieć w więcej kotów pod opieką.