Domek w górach

Wyjątkowe przyjęcie urodzinowe dla 30latka – niespodziewany wyjazd w góry

„W Polsce zgodnie z nasza kulturą urodziny, jeśli w ogóle się obchodzi, to robi się to dość typowo. Przyjęcie w domu, a właściwie to nie tyle przyjęcie co zakrapiana kolacja w gronie rodziny czy też przyjaciół. Wszystko to sprawia, że coraz rzadziej Polacy w ogóle obchodzą urodziny. Czy zorganizowanie ciekawego przyjęcia to rzeczywiście taka trudna sprawa, czy nie da się wyjść poza schemat, tak by przyjęcie rzeczywiście było dobrą zabawą? Wyjątkowe przyjęcie dla osoby w każdej wieku to wcale nie tak wiele pracy i zachodu jak nam się wydaje. Jeśli chodzi o 30latka można by choćby wybrać takie rozwiązanie.

Urodzinowy wyjazd – nocleg Zakopane

Domek w górachZmienienie zwykłych urodzin w niezwykłe przyjęcie nie jest tak naprawdę niczym trudnym. W gruncie rzeczy żeby takie przyjęcie stało się wyjątkowe trzeba tak naprawdę tylko zmienić jego lokalizacje. Zamiast siedzieć we własnej kawalerce można zdecydować się na wyjazd choćby w góry. Wiele osób słysząc taki pomysł zaraz zacznie się martwić o koszty, jednak jakby tak dobrze się zastanowić ile przy organizacji urodzin w domu wydajemy na takie rzeczy jak:

  • alkohol
  • jedzenie
  • dekoracje

a należałoby jeszcze doliczyć koszta przygotowanie tego wszystkiego, bo przecież woda, prąd i gaz też kosztują, a bez tego raczej nie da się nic ugotować, to wcale nie wychodzi taka duża różnica. Dodatkowo na taki wyjazd urodzinowy nie trzeba przecież od razu wynajmować apartamentu można znaleźć jakiś tani nocleg, bo przecież nie wystrój pokoju czy to jak wyglądają domki najbardziej się w tym wypadku liczy. Taki wyjazd jest już sam w sobie dużą atrakcja i sprawia, że takie obchodzenie urodzin zapada w pamięć, a dodatkowo daje on dużo możliwości jeśli chodzi o organizowanie urodzinowych atrakcji.

 

Urodziny na nartach – wypożyczalnia nart

Narty biegoweWspomniane zostało przed chwilą, że wyjazd urodzinowy stanowi atrakcje nie tylko samą w sobie, ale także, że daje on dużo możliwości, jeśli chodzi o zorganizowanie dodatkowych atrakcji. Jeśli zdecydowaliśmy się na wyjazd w góry to pierwszą z atrakcji na jaką można by się zdecydować to oczywiście wypad na narty. Jako, że w górach nie ma żadnego problemu ze zorganizowaniem tego rodzaju rozrywki bo narty do jazdy czy też nary biegowe, co kto woli, można bez problemu wypożyczyć, to z powodzeniem w taki sposób można urozmaicić nasze przyjęcie urodzinowe, które będzie z pewnością stanowić doskonała formę zabawy dla wszystkich uczestników. Oczywiście urodziny w górach dają zdecydowanie więcej możliwości niż tylko zorganizowanie wypadu na narty, można także zorganizować ciekawą wycieczkę górską, zwłaszcza w Zakopanem, gdzie rozpoczyna się wiele rożnych szlaków turystycznych będzie to niezwykle łatwe. Dodatkowo w grę zawsze wchodzi wizyt na różnego rodzaju basenach, których w górach też nie brakuje i tym podobne rozrywki. Możliwości jest naprawdę wiele wystarczy mieć pomysł.

 

Konieczny element każdych urodzin – balony dekoracyjne

Dekoracja z balonówBez względy na to czy urodziny organizujemy w domu, czy decydujemy się na jakiś wyjazd zawsze są pewne atrybuty bez których nie ma praktycznie żadnego przyjęcia urodzinowego. Nie ma przyjęcia urodzinowego bez takich elementów jak:

  • balony (do modelowania, z nadrukiem)
  • czapeczki urodzinowe

Wydawać by się mogło, że to banał i w sumie nie jest to nikomu i do niczego potrzebne. Jednak to właśnie te elementy wprowadzają ten urodzinowy nastrój. Wyróżniają miejsce przyjęcia urodzinowego od innych, wyróżniają uczestników przyjęcia. Więc nawet jeśli organizujemy przyje cie urodzinowe w domku w górach nie ma sensu rezygnować z dekoracji w postaci balonów z życzeniami dla solenizanta, czy też z zabawnych czapeczek, które wprowadzają imprezowy nastrój.


 

Źródła informacji:


 

Kilka słów na koniec:

Nie musimy wcale co roku obchodzi kolejnych nudnych urodzin i organizować przyjęcia w swoim domu, wystarczy trochę chęci i pomysł by całą imprezę przenieść w zupełnie odmienną scenerie i zapewnić sobie dodatkowych atrakcji. Co za tym idzie zorganizowanie wyjątkowych urodzin dla 30latka tak naprawdę w dzisiejszych czasach nie stanowi żadnego problemu i warto o tym pamiętać zanim znowu powiemy, że nie mamy ochoty obchodzić urodzin.”