Wynajmuję busy na przyjęcia okolicznościowe

Na większości przyjęć okolicznościowych dba się dzisiaj o komfort gości. Wiem o czym piszę, bo oferuję usługi, które się z tym bezpośrednio wiążą. Chodzi o to, że na wesela, urodziny czy rocznice załatwia się dla gości zorganizowany transport. Wtedy do akcji wkraczam ja, czyli kierowca busa. Wynajmuję na takie przyjęcie swojego busa wraz z kierowcą, czyli ze mną w tym przypadku.

Ile kosztuje wynajęcie busa z kierowcą?

wynajem busówWszystko zależy oczywiście od tego jak duży dystans trzeba pokonać, żeby zawieźć i odebrać gości. Bo najważniejszą składową ceny moich usług jest liczba przejechanych kilometrów. To jest jedno, ale liczy się jeszcze mój czas pracy. Bo przecież oferuję wynajem busów wraz z kierowcą. Mam kilka busów, więc to nie jest tak, że wszystkie zlecenia obsługuję sam. Ale kierowców zatrudniam jedynie na konkretne zlecenia, więc wiadomo, że większość zleceń wolę obsłużyć samodzielnie. No a wracając do kosztów to kwestią drugą jest mój czas pracy. Zazwyczaj staram się tak wszystko układać, żeby w ciągu jednego weekendu obsłużyć kilka takich imprez okolicznościowych. W każdym razie jeśli przewóz gości ma być w obrębie jednego miasta to koszt takiego przewozu wyniesie jakieś trzysta złotych. Mowa oczywiście o transporcie w jedną stronę w godzinach popołudniowych i w drugą stronę w godzinach nocnych. Tak naprawdę wszystkie ceny z klientami ustalam zawsze indywidualnie i według warunków współpracy.

Koszty przewozu osób na przyjęcie i potem do miejsca powrotu wynosi kilkaset złotych, ale trudno jest jednoznacznie określić cenę takiej obsługi. Wszystko zależy od indywidualnie ustalonych warunków przewozu. Cena zawsze uzależniona jest od liczby kilometrów oraz godzin mojej pracy lub pracy kierowcy. Moi klienci znają warunki i cenę przed podpisaniem umowy o przewozie.