Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych

Byłam samotną kobietą, ponieważ rozstałam się z mężem i na początku wiele czasu po rozstaniu przepłakałam i opychałam się słodyczami. O kosmetyczce, czy nawet o maseczkach w domu w ogóle zapomniałam. Nie dbałam o siebie i przez to strasznie się zapuściłam. Któregoś dnia zauważyłam na mojej twarzy bruzdy przy nosie, ciągnące się aż do ust.

Jeden dzień i brzydkie bruzdy wypełnione

wypełnianie bruzd KatowiceKoleżanki mówiły mi, żebym wzięła się w garść i w końcu znalazła sobie kogoś nowego. Jednak jak miałam to zrobić, gdy wyglądałam w ten sposób. Pomyślałam, że koniec z tym zapuszczaniem się. Zapisałam się do kosmetyczki, zrobiłam sobie paznokcie i oczyszczanie twarzy. No ale dalej myślałam o moich głębokich zmarszczkach. Dowiedziałam się, że w moim salonie można wykonać też  wypełnianie bruzd Katowice i ucieszyłam się, bo to była dla mnie szansa. Na szczęście miałam jakieś oszczędności i postanowiłam zainwestować je w siebie. Wcześniej już kupiłam sobie nowe ubrania, a teraz był czas na pożegnanie blizn. Okazało się, że bruzdy nie są takie głębokie i kosmetyczka stwierdziła, że wypełni je kwasem hialuronowym. W ogóle nie bałam się zabiegu, chciałam tylko pozbyć się tych uciążliwych defektów. Nie chciałam znieczulenia, bo jestem odporna na ból. Poczułam tylko lekkie nakłucia, coś jakby duży komar mnie ugryzł, jednak po chwili wszystko minęło. Pani musiała dokładnie zaaplikować kwas we wszystkie zmarszczki. Wszystko nie trwało długo, spodziewałam się, że będę tam siedziała z kilka godzin.

Od tej pory nie muszę się już przejmować swoim wyglądem. W końcu wyglądam jak zadbana kobieta. Moje bruzdy odeszły w zapomnienie, co bardzo mnie cieszy. Mężczyźni zaczynają się za mną oglądać, i sądzę, że jest to dobry znak. Trzeba w końcu zapomnieć o przeszłości i iść do przodu.