Wzięcie błyskawicznej pożyczki na samochód

Samochód mojego kumpla mi się podobał i marzyłem o takim. Często go namawiałem, żeby mi go sprzedał, ale Jakub był nieugięty. Nie dziwiłem się nawet, ponieważ był to doskonały model, który nigdy się nie psuł. Było to najbardziej pożądane na rynku auto.

Samochód kupiony dzięki błyskawicznej pożyczce

błyskawiczne pożyczki ratalne bez bikZależało mi konkretnie na samochodzie Jakuba, bo o niego dbał i wiedziałem, że nie posiada wad. Po jakimś czasie odpuściłem temat, gdyż zdałem sobie sprawę, że kolega samochodu nie sprzeda. Przyszedł do mnie jednak po kilku tygodniach i powiedział, że chce sprzedać auto. Potrzebował pilnie kasy. Miał klienta, ale przyszedł do mnie najpierw, bo wiedział jak mi zależało. Nie miałem kasy, bo wszystko wydałem na sprzęt elektroniczny a Jakub nie chciał czekać. Pilnie potrzebowałem pożyczki, ale skąd ją miałem wziąć? Ojciec powiedział mi, że jest firma, która daje błyskawiczne pożyczki ratalne bez BIK i powiedział, żebym z takiej oferty skorzystał. W banku nikt by mi i tak nie dał pożyczki a taka bez BIK i na dodatek spłacana w ratach zdecydowanie mi pasowała. Poszedłem do tej firmy, ponieważ ojciec podał mi adres i liczyłem, że kasę dostanę od razu. Wyjaśniłem na miejscu na co potrzebne są mi pieniądze i pożyczka potrzebna była mi na już. Kobieta, która zajmowała się pożyczkami dokładnie przeanalizowała ryzyko i na tej podstawie zaoferowała mi kwotę pożyczki. Była to wyższa kwota niż potrzebowałem na kupno auta. Pieniądze dostałem błyskawicznie.

Jakub był zaskoczony kiedy wręczyłem mu gotówkę, bo się tego nie spodziewał. Ucieszył się jednak, że to mi mógł sprzedać ten samochód. Nie wnikałem po co były mu tak pilnie potrzebne pieniądze. Cieszył mnie fakt, że w końcu dopiąłem swego i stałem się właścicielem samochodu, o którym marzyłem.