Zakład krawiecki używający mocnych zamków błyskawicznych

Moja mama miała własny zakład krawiecki, w którym zatrudniałam kilka osób. Nie był to duży interes, ale dochodowy, ponieważ mama szyła ubrania na zamówienie. Czasami jej pomagałam, ale zajmowałam się wyłącznie zakupami dla zakładu krawieckiego, bo szyć nie potrafiłam wcale.

Zamawianie zamków błyskawicznych w hurtowni internetowej 

zamki błyskawiczneMama ostatnio dostała bardzo ważne zlecenie i musiała użyć najlepszych materiałów. Potrzebne były też bardzo mocne zamki błyskawiczne, o których zamówienie mama poprosiła właśnie mnie. Do tej pory zamówienia składałam w sklepie stacjonarnym, jednak musiałam szukać oszczędności i dlatego błyskawiczne zamki zdecydowałam się zakupić w hurtowni internetowej. Była ona bardzo duża i wiedziałam, że dostanę tam mocne i dobre zamki. Założyłam sobie konto na stronie hurtowni internetowej i dzięki temu mogłam robić zakupy w jeszcze niższych cenach. W ofercie było mnóstwo zamków błyskawicznych i postanowiłam poprosić mamę o pomoc, ponieważ nie wiedziałam dokładnie jakiego rodzaju zamki ją tak konkretnie interesowały. Mama powiedziała, że ubrania, które szyje muszą mieć metalowe zamki i takie kazała mi wybrać. Złożyłam więc zamówienie w tej hurtowni i dodatkowo kupiłam nici do maszyny w trzech podstawowych kolorach, ponieważ o nie również poprosiła mnie mama. Zamówienie dotarło bardzo szybko i mama pochwaliła mój wybór, gdyż błyskawiczne zamki, które kupiłam idealnie się nadawały i były dokładnie takie, jak chciała mama. Byłam z siebie bardzo zadowolona.

W zakładzie krawieckim mojej mamy pracowałam przez cały okres studiów zaocznych. Planowałam po zakończeniu nauki poprowadzić własne biuro księgowe i mama zaoferowała mi współpracę. Była moją pierwszą stałą klientką i współpracowało nam się wyjątkowo dobrze.