Zakup dużej wanny z jacuzzi

Stylowe łazienki są zarówno ładne, jak i funkcjonalne. W pokoju kąpielowym nie może zabraknąć dużej, dwuosobowej wanny, najlepiej połączonej z funkcją jacuzzi. Coraz więcej osób stawia na wyższy komfort, a można go osiągnąć kupując jacuzzi wbudowane do klasycznej wanny. Unowocześniona armatura łazienkowa zapewnia odrobinę luksusu w domowym zaciszu.

Jak urządzić luksusowy pokój kąpielowy?

wanny z jacuzziPodstawowym elementem pokoju kąpielowego jest duża wanna z dodatkowymi funkcjami. To właśnie odróżnia zwykłą łazienkę z prysznicem od salonu kąpielowego. Duże wanny z jacuzzi mają kształt okrągły, owalny lub narożny. Bez względu na typ takiej wanny, warto sprawdzić, jakie dodatkowe funkcje oferuje producent. W podstawowej wersji możliwa jest kąpiel z jacuzzi i hydromasażem. Podgrzewana woda to dobry pomysł i świetne ułatwienie. Komfortu oczekuje się od łazienek hotelowych i w ośrodkach SPA. Jednak dzięki niewysokim cenom takich wanien z jacuzzi, każdy może wyposażyć łazienkę w luksusowy, relaksacyjny sprzęt. Ciekawą funkcją w wannie z jacuzzi jest podświetlanie lampkami ledowymi. Zapewniają podwójny relaks, łagodzą stres i pomagają osiągnąć  błogi stan odprężenia. Ważne są też stopnie regulacji temperatury, natężenia wody, wibracji i masażu. Wszystkie te funkcje są dokładnie opisane na stronach producentów wyposażenia łazienek. Można też zamówić wannę z jacuzzi zaprojektowaną według własnego życzenia.

Pokój kąpielowy nie obejdzie się bez eleganckiej, relaksującej wanny. Dzięki funkcji hydromasażu i jacuzzi każdy może poczuć się we własnym domu niczym gość luksusowego SPA. Biorąc pod uwagę ceny noclegów w hotelach, wydatek poniesiony na zakup wanny z wbudowaną funkcją jacuzzi, szybko się zwróci. Przed zakupem warto sprawdzić, jakie są dodatkowe opcje.